SKLEP W ROŻNOWICACH

Ach, co to był za festyn! Wspomnienie Festynu Parafialnego w Ciężkowicach

26 czerwca 2018
Publikacja: Piotr Rutka

„Duchem Świętym napełnieni, chcemy być błogosławieni” – tak brzmiało hasło Festynu Parafialnego, który odbył się w minioną niedzielę 24 czerwca 2018 r. na placu przy ciężkowickiej plebanii. Wiele atrakcji przygotowano dla tych młodszych, jak i starszych gości. Dmuchane zamki, eurobungee, malowanie twarzy czy wata cukrowa, to tylko niektóre atrakcje, z jakich mogli skorzystać najmłodsi. Wszyscy uczestnicy z dużym zaangażowaniem brali udział w konkurencjach sportowych, a także we wspólnej zabawie i tańcach. Na scenie zaprezentowała się młodzież i dzieci z Chóru Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Ciężkowicach, Schola Parafialna z Ciężkowic, a całość uświetnił występ Zespołu „Tehila” z Tuchowa. Głównym punktem programu okazał się mecz pomiędzy drużynami Księży i Ojców. Pomimo niesprzyjającej pogody widownia dopisała, a zacięta rywalizacja zakończyła się remisem. Na zmęczonych kibicowaniem i grą uczestników wydarzenia czekały kiełbaski z grilla, bigos, ciasta, kawa i lody. Festyn zakończył się wspólnym odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego oraz zabawą taneczną, którą poprowadziła kapela „Bratowie” z Piwnicznej.

Cały dochód z festynu przeznaczony zostanie na budowę altany błogosławionej Karoliny, która w najbliższym czasie powstanie w pobliżu Gruszy bł. Karoliny, niedaleko plebanii.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólną zabawę, a szczególne podziękowania kierujemy do sponsorów, którzy wsparli tę inicjatywę finansowo i materialnie oraz osób, które w jakikolwiek sposób pomogły w przygotowaniu tego wspaniałego wydarzenia!

KSM Ciężkowice

Tekst: KSM Ciężkowice
Zdjęcia: KSM Ciężkowice, Maciej Rutka

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl