Burmistrz zakażony koronawirusem – zmiany w funkcjonowaniu ciężkowickiego urzędu

29 października 2020
Publikacja: REDAKCJA

W związku z potwierdzeniem zakażenia koronawirusem Burmistrza Gminy Ciężkowice informuje się, iż od dnia 29 października br. do odwołania ogranicza się funkcjonowanie Urzędu Gminy Ciężkowice, Urzędu Stanu Cywilnego oraz Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej poprzez wprowadzenie pracy w sposób ograniczający bezpośrednią obsługę interesantów, za wyjątkiem zadań i spraw niezbędnych.

Sprawy urzędowe winny być w tym czasie załatwiane z wykorzystaniem formy elektronicznej, telefonicznej, faksem, listownie za pośrednictwem operatora pocztowego.

Płatności i należności publicznoprawne, w tym podatki, opłaty za odbiór odpadów komunalnych, winny być wnoszone w formie bezgotówkowej – przelewem lub przekazem pocztowym na rachunek bankowy Urzędu Gminy Ciężkowice. Sołtysi – inkasenci nie będą pobierali ww. opłat.

Zgodnie z wytycznymi Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Tarnowie część pracowników pracuje w trybie zdalnym, pozostałe osoby objęte są nadzorem epidemiologicznym.

Podejmowane działania zapewniają realizację zadań publicznych przypisanych Gminie na bieżąco, w sposób ciągły. Wszystkie sprawy niecierpiące zwłoki są załatwiane.

Źródło: UG Ciężkowice

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania


ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl