Ciężkowianka wygrała z outsiderem rozgrywek

20 maja 2019
Publikacja: REDAKCJA

Ciężkowianka, zgodnie z zakładanym planem, zasłużenie wygrała z ostatnią drużyną ligowej tabeli, zespołem KSUS Śmigno 5:3. Trzy bramki w tym spotkaniu zdobył najskuteczniejszy strzelec Ciężkowianki Mikołaj Włudyka, zdobywając klasycznego hattricka w pierwszych 25 min spotkania. W końcówce pierwszej połowy wynik podwyższył jeszcze Oleksowicz i na przerwę gospodarze schodzili z czterobramkową zaliczką. Druga odsłona spotkania to ambitniejsza postawa przyjezdnych co przełożyło się na bramki dla Śmigna. Strzały zza pola karnego dwukrotnie zaskoczyły Roberta Truchana i po 70min wynik to 4:2 dla gospodarzy. Ciężkowianka odpowiedziała jeszcze piękną kontrą, którą zainicjował i w rezultacie po kilku wymianach podań z kolegami sfinalizował Bartek Steczyński, strzelając swoją pierwszą bramkę w seniorskiej drużynie Ciężkowianki. Gratulujemy Bartkowi doskonałej postawy w ostatnich meczach i pierwszego trafienia w lidze okręgowej. Goście w doliczonym czasie gry ustalają wynik spotkania na 5:3 strzelając swoją bramkę z rzutu karnego. Po tej wygranej, Ciężkowianka z dorobkiem 30pkt plasuje się na 12 miejscu. Kolejne spotkanie zostanie rozegrane w sobotę 25 maja o godz. 17.oo w Zbylitowskiej Górze. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich sympatyków Ciężkowianki na to spotkanie.

Źródło: KS Ciężkowianka