SKLEP W ROŻNOWICACH

  Ciężkowianka z dotacją Ministra Sportu i Turystyki

  09 lipca 2018
  Publikacja: Paweł Hołda

  W 2018 kluby z całej Polski mogły ubiegać o dotację na najwyższym szczeblu, bowiem Ministerstwo Sportu i Turystyki ogłosiło konkurs pn PROGRAM KLUB 2018 W tegorocznej edycji konkursu wniosek jak co roku złożył Klub Sportowy Ciężkowianka Ciężkowice przedstawiając kontynuację programu szkolenia najmłodszych grup piłkarzy tj. Żaków , Orlików i Młodzików.

  Pozyskana dotacja w wysokości 10.000,00 zł zostanie w całości przeznaczona na organizację i pokrycie kosztów szkolenia najmłodszych. Dodatkowo zgodnie z zasadami programowania w ramach projektu zostanie zakupiony niezbędny sprzęt sportowy, który posłuży do  organizacji zajęć.

  Nadmieniamy, że Ciężkowiance  już trzeci raz z rzędu udało się pozyskać dotację z PROGRAMU KLUB i tym razem również na wsparcie szkolenia najmłodszych grup.

  Zajęcia z grupami prowadzone będą przez wykwalifikowaną kadrę trenerską na czele z dr Robertem Truchanem, Tomaszem Gucwa i Michałem Ruchwa. Otrzymana dotacja pozwoli nam prowadzić zajęcia również w okresie wakacyjnym.

  Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału w zajęciach.

  W sprawie terminów i miejsca organizacji zajęć w  poszczególnych grupach prosimy kontaktować się z trenerem Robertem Truchanem tel. 694 656 178, trenerem Tomaszem Gucwa tel. 606 352 646 oraz trenerem Michałem Ruchwa tel. 886 238 025.

  Źródło: KS Ciężkowianka

  POLUB NAS NA FACEBOOKU!
  SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
  REKLAMA

  KOMENTARZE, OPINIE*

  (*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

  ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

  REKLAMA
  Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
  Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl