Ciężkowianka z dotacją Ministra Sportu i Turystyki

09 lipca 2018
Publikacja: Paweł Hołda

W 2018 kluby z całej Polski mogły ubiegać o dotację na najwyższym szczeblu, bowiem Ministerstwo Sportu i Turystyki ogłosiło konkurs pn PROGRAM KLUB 2018 W tegorocznej edycji konkursu wniosek jak co roku złożył Klub Sportowy Ciężkowianka Ciężkowice przedstawiając kontynuację programu szkolenia najmłodszych grup piłkarzy tj. Żaków , Orlików i Młodzików.

Pozyskana dotacja w wysokości 10.000,00 zł zostanie w całości przeznaczona na organizację i pokrycie kosztów szkolenia najmłodszych. Dodatkowo zgodnie z zasadami programowania w ramach projektu zostanie zakupiony niezbędny sprzęt sportowy, który posłuży do  organizacji zajęć.

Nadmieniamy, że Ciężkowiance  już trzeci raz z rzędu udało się pozyskać dotację z PROGRAMU KLUB i tym razem również na wsparcie szkolenia najmłodszych grup.

Zajęcia z grupami prowadzone będą przez wykwalifikowaną kadrę trenerską na czele z dr Robertem Truchanem, Tomaszem Gucwa i Michałem Ruchwa. Otrzymana dotacja pozwoli nam prowadzić zajęcia również w okresie wakacyjnym.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału w zajęciach.

W sprawie terminów i miejsca organizacji zajęć w  poszczególnych grupach prosimy kontaktować się z trenerem Robertem Truchanem tel. 694 656 178, trenerem Tomaszem Gucwa tel. 606 352 646 oraz trenerem Michałem Ruchwa tel. 886 238 025.

Źródło: KS Ciężkowianka

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

REKLAMA

HITPOL
Mechanika Pojazdowa u Jacka
AUTO-SOPALA

ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl