Ciężkowianka z dotacją Ministra Sportu i Turystyki

29 czerwca 2017
Publikacja: Piotr Rutka

Po raz trzeci małe kluby z całej Polski mogły ubiegać o dotację na najwyższym szczeblu, bowiem Ministerstwo Sportu i Turystyki ogłosiło konkurs pn. PROGRAM KLUB 2017 kierując cześć swych środków do organizacji sportowych działających na najniższym szczeblu. W III edycji konkursu wniosek złożył Klub Sportowy Ciężkowianka Ciężkowice przedstawiając program szkolenia najmłodszych grup piłkarzy tj. Żaków, Orlików i Młodzików.

W ramach naboru złożono 4439 wniosków, z czego pozytywnie zaopiniowano 2030, w tym wniosek Klubu Sportowego Ciężkowianka Ciężkowice, jako jedyny z terenu Gminy Ciężkowice.

Pozyskana dotacja w wysokości 10.000,00 zł zostanie w całości przeznaczona na organizację i pokrycie kosztów szkolenia najmłodszych. Dodatkowo zgodnie z zasadami programowania w ramach projektu zostanie zakupiony niezbędny sprzęt w postaci m in. bramek składanych, piłek i innych zestawów treningowych, który posłuży organizacji zajęć.

Nadmieniamy, że Ciężkowiance drugi raz z rzędu udało się pozyskać dotację z PROGRAMU KLUB i tym razem również na wsparcie szkolenia najmłodszych grup.

Zajęcia z grupami prowadzone będą przez wykwalifikowaną kadrę trenerską na czele z dr Robertem Truchanem, Tomaszem Gucwą i Michałem Ruchwą. Otrzymana dotacja pozwoli zorganizować zajęcia w okresie wakacyjnym.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału w zajęciach.

W sprawie terminów i miejsca organizacji zajęć w  poszczególnych grupach prosimy kontaktować się z trenerem Robertem Truchanem tel. 694 656 178  i trenerem Tomaszem Gucwą tel. 606 352 646.

Autor: Dariusz Zięcina

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl