Ciężkowice walczą o tytuł Najpiękniejszej Gminy Miejsko-Wiejskiej Małopolski 2020 w I Plebiscycie na Najpiękniejszą Gminę Małopolski 2020

30 czerwca 2020
Publikacja: Dariusz Oleksowicz

Trwa finał w walce o tytuł Najpiękniejszej Gminy Miejsko-Wiejskiej Małopolski 2020 w I Plebiscycie na Najpiękniejszą Gminę Małopolski 2020. Wśród kandydatów są Ciężkowice, które zwyciężyły w poprzedniej rundzie i awansowały do finału.

Trzy najlepsze gminy, które znajdą się na podium, otrzymają tytuł, okolicznościową statuetkę, dyplom oraz darmową kampanię reklamową na łamach portalu M jak Małopolska oraz w mediach społecznościowych:

  • I MIEJSCE – WARTOŚĆ 15 000 ZŁOTYCH – JEDEN ROK
  • II MIEJSCE – WARTOŚĆ 5 000 ZŁOTYCH – PÓŁ ROKU
  • III MIEJSCE – WARTOŚĆ 2 000 ZŁOTYCH – KWARTAŁ

Nagrody są atrakcyjne, jest więc o co walczyć. Dlatego też ważna jest mobilizacja mieszkańców Gminy Ciężkowice, podobna do tej, jaka była podczas poprzedniej rundy głosowania, kiedy to Ciężkowice zajęły pierwsze miejsce. Głos można oddać raz na 24 godziny, tak więc codziennie można wspierać naszą gminę. Liczy się każdy głos, więc nie zwlekajmy i oddajmy głos na Ciężkowice.

Głosowanie trwa od poniedziałku 29 czerwca do niedzieli 19 lipca do godziny 21.00.

Link do głosowania – https://mjakmalopolska.pl/2020/06/29/najpiekniejsza-gmina-miejsko-wiejska-malopolski-2020-wielki-final/

Źródło: mjakmalopolska.pl

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania


ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl