SKLEP W ROŻNOWICACH

  Cyrk Wiktoria w Ciężkowicach – WYGRAJ DARMOWĄ WEJŚCIÓWKĘ!

  08 marca 2017
  Publikacja: Piotr Rutka

  Już 14 marca 2017 r. na placu targowym w Ciężkowicach zagości Cyrk Wictoria. Spektakl rozpocznie się punktualnie o godzinie 17.00, a widzowie będą mogli obejrzeć absolutną cyrkową premierę. W międzynarodowym programie przewidzenie jest mnóstwo atrakcji, między innymi niebezpieczny pokaz balansu na wałkach dla widzów o mocnych nerwach. Na scenie wystąpi uczestnik programu MAM TALENT i zaprezentuje się w popisach stójkarskich. W magiczny świat cyrku w prowadzi Państwa znany i ceniony Duet Ando prosto z Armenii! Zobaczyć będzie można Spidermana w sieciach pod kopułą cyrku, czy napowietrzne loty na linie oraz ewolucje na trapezie. Widzowie zobaczą uczestnika programów telewizyjnych np. Rozmowy w toku – Gin Alif i jego olbrzymie pytony królewskie oraz legwana! Będzie też jedyny w Europie magiczny LEW LORD, który nagle, znikąd pojawi się na oczach widzów. W programie występują także najpiękniejsze cyrkowe konie fryzyjskie oraz kuce szetlandzkie. Bawić wszystkich będzie mistrz humoru CLOWN ROBERT z Polski. Zabawa zapowiada się przednia!

  Z tej okazji, wspólnie z Cyrkiem Wiktoria, przygotowaliśmy dla Was KONKURS – do wygrania jest 8 bezpłatnych, pojedynczych wejściówek do cyrku.

  Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wysłać e-maila zatytułowanego “CYRK” na adres konkurs@pogorze24.pl i w treści podać odpowiedź na pytanie: “Dlaczego akurat Ty chciałbyś zobaczyć widowisko cyrku Wictoria?”

  W mailu prosimy podać także swoje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy.

  Na odpowiedzi czekamy do 11 marca 2017 r. do godziny 23:59!

  Autorzy 8 najciekawszych odpowiedzi otrzymają darmowe wejściówki!

  Zachęcamy do udziału w konkursie i zapraszamy na widowisko!

  POLUB NAS NA FACEBOOKU!
  SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
  REKLAMA

  KOMENTARZE, OPINIE*

  (*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

  ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

  REKLAMA
  Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
  Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl