Dni otwarte w Przedszkolu Publicznym w Ciężkowicach

02 marca 2016
Publikacja: Paweł Hołda

Rozpoczęcie edukacji przedszkolnej, to przełomowy moment w życiu każdego dziecka. Stanowi on często pierwszą okazję do kontaktu z grupą społeczną. Aby ułatwić dzieciom proces przyszłej adaptacji i zapoznać z nowym miejscem, jakim jest nasze przedszkole zapraszamy do odwiedzenia Przedszkola Publicznego w Ciężkowicach w dniach 09-10.03.2016 r.

Chcemy, aby to spotkanie było dla dzieci okazją do zapoznania się z przedszkolem i jednocześnie dostarczyło im pozytywnych skojarzeń z nowym miejscem, aby umożliwiło wspólną zabawę w większej grupie rówieśniczej. W czasie DNI OTWARTYCH nasze przyszłe przedszkolaki wraz ze swoimi Rodzicami będą miały możliwość poznania nowego otoczenia, gdzie doświadczą czegoś zupełnie im nieznanego, a także zostaną zachęcone do wspólnej zabawy ze swoim rówieśnikami i ich Rodzicami. 

Spotkanie, które odbędzie się w ramach dni otwartych rozpocznie się o godz. 9:30 i trwać będą do godz. 11:00. Serdecznie zapraszamy na nie szczególnie Rodziców z dziećmi, które od 1 września 2016 r. będą uczęszczały do naszego przedszkola. Prosimy Rodziców o przyniesienie sobie i dzieciom obuwia zastępcze.

Dyrektor i Grono Pedagogiczne
Przedszkola Publicznego w Ciężkowicach

Źródło: Przedszkole Publiczne w Ciężkowicach

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

REKLAMA

HITPOL
AUTO-SOPALA
Origum
Mechanika Pojazdowa u Jacka

ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl