“Dom Kultury +” – podsumowanie pierwszego etapu projektu

25 kwietnia 2017
Publikacja: Aneta Adamczyk

24 kwietnia 2017 w Muzeum Przyrodniczym im. Krystyny i Włodzimierza Tomków w Ciężkowicach odbyło się ostatnie już, podsumowujące, spotkanie konsultacyjne na zakończenie I etapu projektu pt.”Skrzynia pełna talentów”, jakie Centrum Kultury i Promocji Gminy Ciężkowice realizuje w ramach uzyskanego dofinansowania z Narodowego Centrum Kultury. Program nosi nazwę Dom Kultury+ .

Celem działań podejmowanych w ramach programu jest poszerzenie dostępu do kultury, stworzenie warunków sprzyjających rozwojowi współpracy, komunikacji, pobudzenie aktywności obywatelskiej w przestrzeni kultury, wykreowanie warunków sprzyjających nowoczesnej edukacji kulturalnej i artystycznej. Prowadząca od kilku tygodni cały cykl spotkań konsultacyjnych w gminie Ciężkowice, pani Monika Ochwat-Marcinkiewicz przedstawiła skrótowe podsumowanie odbytych debat oraz przeprowadziła wśród zebranych ostatnie już badanie dotyczące mocnych i słabych stron upowszechniania kultury w Gminie Ciężkowice.

Kolejnym krokiem w realizacji projektu będzie ogłoszenie przez Centrum Kultury konkursu grantowego, czyli przejście do realizacji drugiego etapu projektu. Stosowne informacje, w tym regulamin i formularze, opublikowane zostaną już wkrótce przez CKiP Gminy Ciężkowice.

Źródło: CKiPG Ciężkowice

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl