Druhowie z Ciężkowic na Mistrzostwach Polski w Niedzicy

24 lutego 2020
Publikacja: Dariusz Oleksowicz

W miniony weekend 22-23 lutego 2020 roku odbyły się VIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Strażaków OSP w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie. Areną rywalizacji była Polana Sosny w Niedzicy. W zmaganiach wzięli udział druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Ciężkowicach. Już po raz piąty reprezentowali ciężkowicką jednostkę w w tych zawodach. Rywalizacja była podzielona na dwa etapy: w sobotę odbyły się zmagania indywidualne, a w niedzielę drużynowe. 

W pierwszym dniu odbyła się rywalizacja indywidualna. Na starcie stanęło 4 reprezentantów OSP Ciężkowice. Ogromny sukces odniósł Tomasz Gdowski, który został wicemistrzem Polski w narciarstwie alpejskim w swojej kategorii. Również w narciarstwie rywalizował Filip Figas. Natomiast dwóch reprezentantów OSP Ciężkowice rywalizowało w snowboardzie. Tuż za podium uplasował się Piotr Stanuch zajmując 4 miejsce. Na 9 miejscu rywalizację w tej kategorii zakończył Maciej Rzepiela.

Natomiast w drugim dniu zmagań odbyła się rywalizacja drużynowa. W strażackim slalomie z wężem rywalizowała reprezentacja OSP Ciężkowice. W skład drużyny wchodzili: Leszek Podobiński, Tomasz Kozioł, Grzegorz Kozioł oraz Filip Figas. 

Poniżej prezentujemy zdjęcia z rywalizacji drużynowej pozostałych zespołów.

Zdjęcia: OSP KSRG Ciężkowice, Dariusz Oleksowicz

 

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania


ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl