Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Ciężkowicach przesyłają życzenia rodzicom

26 maja 2020
Publikacja: REDAKCJA

Rodzina – tu zaczyna się życie,
a miłość nigdy nie kończy…

Kochani Rodzice!

Z okazji Waszego święta chcemy wyrazić naszą wdzięczność przede wszystkim za to, że jesteśmy i że żyjemy. Dziękujemy, że otoczeni Waszą troską i czułością mogliśmy wzrastać, a potem stawiać pierwsze kroki. Wasze pewne ręce i czujny wzrok zawsze dawały gwarancję, że nie zabłądzimy, ale bezpiecznie dotrzemy do celu.

To Wy, drodzy Rodzice, pierwsi pokazaliście mam świat i to dzięki Wam nadal możemy odkrywać kolejne tajemnice życia. Każdego dnia doświadczamy Waszej miłości, wyrozumiałości i bezgranicznej cierpliwości. Wiemy, że jesteście z nas dumni, choć nie zawsze wszystko nam się udaje…

Przepraszamy, że czasem przysparzamy Wam trosk, że znowu popełniamy te same błędy…

Pragniemy Was dziś zapewnić o naszej miłości i złożyć na Wasze ręce najpiękniejszy bukiet najgorętszych życzeń – dużo zdrowia, spełnienia marzeń i wielu okazji do szczerego uśmiechu. Niech Wasze życie utkane z samych najszczęśliwszych chwil upływa w spokoju i radości.

Dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Świętego Jana Pawła II w Ciężkowicach

 

W związku z pandemią i obowiązującymi przepisami dotyczącymi zgromadzeń, nie możemy w tym roku gościć Rodziców w progach naszej szkoły. Dzieci pamiętają jednak o Mamie i Tacie i pod kierunkiem swoich wychowawczyń nagrały wirtualną namiastkę akademii, do której obejrzenia zapraszamy.

 

Źródło: SP Ciężkowice

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania


ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl