Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej nr 1 w Jastrzębi

10 lutego 2020
Publikacja: Aneta Adamczyk

Uroczystość Dnia Babci i Dziadka odbyła się w Szkole Podstawowej nr 1 w Jastrzębi w środę 22 stycznia. O godzinie 10.00 w kościele pw. Św. Bartłomieja Apostoła w Jastrzębi odprawiona została Msza św. w intencji wszystkich Babć i Dziadków, a następnie goście udali się do Domu Kultury na poczęstunek i występy dzieci.

Uczniowie z klas 0-III przygotowali dla Dziadków piosenki, wiersze i krótkie przedstawienia. Szczególnym punktem programu były życzenia, które każde dziecko napisało dla swojej Babci i Dziadka, a w czasie uroczystości zostały one odczytane. Do życzeń uczniowie z klas starszych dołączyli piosenki z repertuaru Anny Jantar, Krzysztofa Krawczyka czy Czerwonych Gitar. Dziadkowie wszystkie występy nagrodzili gromkimi brawami.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację tej pięknej uroczystości. Szczególne podziękowania dla Pana Szczepana Słowika za nagłośnienie i oświetlenie sceny podczas występów oraz dla Rady Rodziców i wszystkich Rodziców, którzy przygotowali poczęstunek dla Dziadków.

Tekst: Ewa Giemza
Zdjęcia: Seweryn Baran, Aneta Adamczyk

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania


ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl