SKLEP W ROŻNOWICACH

  Dzień Otwarty w ZSOiZ w Gromniku

  25 kwietnia 2018
  Publikacja: Paweł Hołda
  Dzień Otwarty ZSOiZ w Gromniku w barwach biało -czerwonych. W ciekawy sposób społeczność szkolna Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jana Pawła II w Gromniku postanowiła zorganizować I Dzień Otwarty.
   
  Motywem przewodnim wydarzenia stały się bowiem barwy biało-czerwone. Uczniowie, nauczyciele postanowili w ten sposób uczcić 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

  Ponad 300 gimnazjalistów ze szkół z województwa małopolskiego i nie tylko uczestniczyła w licznych atrakcjach zorganizowanych dla nich w tym dniu. Wydarzenie rozpoczął polonez, który zatańczyło 100 par. Liczba ich nie była przypadkowa, gdyż odnosi się do rocznicy odzyskania przez Polskę wolności.
   
  Gimnazjaliści uczestniczą w grze szkolnej mogli zapoznać się ofertą edukacyjną ZSOiZ w Gromniku. Uczniowie mogli porozmawiać o swoich zainteresowaniach z przedstawicielami służb mundurowych: policji, straży granicznej, wojska, straży pożarnej.
   
  Gimnazjaliści uczestniczyli także w pokazie musztry oraz samoobrony, która realizowana jest w ramach zajęć policyjnych w szkole w Gromniku. Tańce integracyjne oraz rozlosowanie nagród zakończyły I Dzień Otwarty ZSOiZ w Gromniku. Na kolejny gimnazjaliści zostali zaproszeni już 30 maja 2018r.
   
   
  POLUB NAS NA FACEBOOKU!
  SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
  REKLAMA

  KOMENTARZE, OPINIE*

  (*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

  ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

  REKLAMA
  Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
  Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl