Dzień Rodziny w Zborowicach

27 maja 2019
Publikacja: Dariusz Oleksowicz

Zapewne nikogo nie trzeba przekonywać jak ważna dla każdego z nas jest rodzina. Dlatego też należy o każdą rodzinę dbać i pielęgnować stworzone w niej więzi. Z takiego założenia wychodzą również mieszkańcy Zborowic, gdzie radośnie świętowano Dzień Rodziny. Również data, kiedy święto to się odbyło wydaje się nie być przypadkowa. Była to niedziela 26 maja czyli Dzień Matki.

Rodzice mogli z dumą podziwiać swoje pociechy, które prezentowały publiczności umiejętności sceniczne. Nie zabrakło tańców, śpiewu i scenek.

Na scenie zaprezentowały się dzieci z przedszkola w Zborowicach, dzieci i młodzież ze szkoły podstawowej w Zborowicach oraz członkowie zespołu Kaczupino. Występ przygotowali także rodzice, którzy ciekawie zinterpretowali bajkę o dziadku, który zasadził rzepkę.

Uczestnicy imprezy mogli skorzystać z oferty, jaką przygotowała Żandarmeria Wojskowa. Można było zobaczyć sprzęt jakim ta formacja dysponuje czy założyć ALKOgogle i poczuć się jak wygląda świat i jak wykonuje się pewne czynności po spożyciu alkoholu.

Nie zabrakło konkursów dla dzieci czy malowania twarzy. Dużą ciekawość wzbudził pokaz ratownictwa strażaków z OSP Zborowice. Każdy mógł zobaczyć jak wygląda akcja ratunkowa, kiedy to w samochodzie uwięziona jest osoba poszkodowana.

Tak to już bywa w Zborowicach, że każdy punkt programu imprezy tam organizowanej jest znakomity. My jednak wybraliśmy dla Was ten najzabawniejszy. Aby przekonać się co mamy na myśli, musicie zobaczyć poniższe nagranie (nie pożałujecie):

Zdjęcia: Dariusz Oleksowicz

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania


ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl