Elitarna sieć przedszkoli – Przedszkole Publiczne w Turzy

10 marca 2017
Publikacja: Katarzyna Roman

Z radością informujemy, że Przedszkole Publiczne w Turzy otrzymało tytuł „Przedszkole uczące się”, oraz zostało przyjęte do elitarnej sieci przedszkoli i prestiżowego Programu Partnerstwa APS skupiającego ponad 240 przedszkoli.

Od stycznia 2017 r. Przedszkole Publiczne w Turzy uczestniczy w kursie e-learningowym „Skuteczne wspomaganie rozwoju umysłowego dzieci wraz z edukacją matematyczną i techniczną w przedszkolu”, organizowanym przez Akademię Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej z inicjatywy profesor Edyty Gruszczyk – Kolczyńskiej, ekspertki w zakresie wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej. Zdobyta wiedza jest już wykorzystywana podczas zajęć z dziećmi.

Celem tego ogólnopolskiego programu jest wspieranie placówek edukacyjnych w zakresie wymiany wiedzy, stosowania dobrych praktyk oraz wdrażania nowatorskich działań edukacyjnych. Placówki skupione w Programie Partnerstwa APS można poznać TUTAJ.

Również formuła kursu jest nie bez znaczenia. E-learning pod postacią filmów edukacyjnych: wykładów oraz zajęć z dziećmi w przedszkolu to innowacyjne rozwiązanie, które nie tylko ma bardziej przyjazną formę ale także, jak to e-learning, pozwala na większą swobodę w planowaniu nauki  przez słuchaczy kursu niż standardowe szkolenia.

Więcej informacji na temat programu znajdą Państwo TUTAJ.

Źródło: Przedszkole Publiczne w Turzy

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl