Finał powiatowy Igrzysk Dzieci w halowej piłce nożnej dziewcząt o puchar firmy „WESTA”

14 listopada 2017
Publikacja: Paweł Hołda

Kolejna wspaniała impreza odbyła się na hali sportowej w Zespole Szkół w Gromniku. Tym razem spotkały się cztery najlepsze drużyny ( na poziomie szkół podstawowych), aby rozegrać mistrzostwa powiatu o puchar firmy „WESTA”, w halowej piłce nożnej dziewcząt. W turnieju brały udział drużyny z Łękawicy, Nowej Jastrząbki, Lubczy i Gromnika. Rywalizacja była bardzo zacięta. Dziewczęta pokazały, że też potrafią grać w piłkę nożną.

Najlepszą reprezentacją okazała się szkoła podstawowa w Łękawicy, która wygrywając wszystkie mecze zdobyła tytuł mistrzyń powiatu i wywalczyła awans do kolejnego etapu. Tuż za nimi uplasowały się dziewczęta z miejscowej szkoły, które mogą się pochwalić już całkiem sporymi umiejętnościami gry w piłkę.. Nadzieją na przyszłość jest fakt, że większość dziewczynek ze „srebrnej” drużyny to uczennice czwartej i piątek klasy.

Na najniższym stopniu podium stanęła reprezentacja z Nowej Jastrząbki.

Serdeczne podziękowania dla Pani dyrektor Zespołu Szkół w Gromniku – Ewy Białkowskiej, za  przyjęcie odpowiedzialności za organizację tak poważnej imprezy oraz gorący posiłek dla wszystkich uczestników. Słowa uznania dla Centrum Materiałów Budowlanych – firmy „WESTA” za ufundowanie pucharów i medali dla uczestników imprezy.

TABELA

  Szkoła Punkty Bramki
1 Łękawica 9 9:3
2 Gromnik 6 7:4
3 Nowa Jastrząbka 3 2:2
4 Lubcza 0 0:6

Najlepszą zawodniczką turnieju została Natalia Bańka ze szkoły podstawowej w Łękawicy.

Autor: Edward Cudek

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl