GKS Gromnik wygrywa z LUKS Skrzyszów 1:0

18 maja 2018
Publikacja: Paweł Hołda
Skrót meczu: GKS Gromnik – LUKS Skrzyszów

Po bolesnej porażce z Zakliczynem przyszło naszej drużynie mierzyć się z bardzo dobrą ekipą ze Skrzyszowa. Mimo wielu braków kadrowych nasi zawodnicy pokazali charakter. Zepchnęli rywala do defensywy już od pierwszych minut meczu i raz po raz atakowali ich bramkę. Niestety napór ten nie przynosił oczekiwanego efektu, aż do 84 minuty, kiedy to K. Barnaś strzelił – jak się później okazało – jedyną bramkę w tym spotkaniu. Bardzo ważne 3 punkty zostały w Gromniku.

Najbliższa kolejka:
Ciężkowianka Ciężkowice                 –       MLKS II Żabno                                         19 maja, 16:00
LUKS Skrzyszów                                –        Olimpia Wojnicz                                       19 maja, 17:00
Victoria Koszyce Małe                      –        Metal Tarnów                                             19 maja, 17:30
LKS Wietrzychowice                         –        LKS Nowa Jastrząbka                              19 maja, 17:00
Wisła Szczucin                                   –        Łukovia Łukowa                                        20 maja, 17:00
Zorza Zaczarnie                                 –        KS US Śmigno                                            19 maja, 18:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska        –        GKS Gromnik                                             20 maja, 17:00
Dunajec Zakliczyn                             –        Dunajec Zbylitowska Góra,                      20 maja, 17:00

Tekst: GKS Gromnik