Groźny wypadek na ul. Krynickiej w Ciężkowicach

20 maja 2017
Publikacja: Aneta Adamczyk

Wczoraj tj. 19.05 o godzinie 23.02 doszło do zdarzenie drogowego na ul. Krynickiej w Ciężkowicach (DW977) przy głównym wejściu do Rezerwatu Skamieniałe Miasto. Kierowca osobowego BMW stracił panowanie nad rozpędzonym pojazdem, w wyniku czego dachował i wpadł na parking przy “skałkach”. Prędkość pojazdu była na tyle duża, że dachująca osobówka mijając bariery energochłonne uszkodziła 3 samochody zaparkowane na parkingu. Świadkowie zdarzenia obrócili pojazd leżący na dachu. Kierowca przed przybyciem jednostek ratunkowych opuścił uszkodzone BMW. Młody mieszkaniec gminy Ciężkowice po opatrzeniu na miejscu został zabrany przez Pogotowie Ratunkowe do szpitala na szczegółowe badania. Z relacji świadków wynikało, że w miejscu dachowania 2 minuty wcześniej przebywało kilka osób i skutki mogły by być tragiczne. Przyczyny wypadku ustala policja. 

Działania straży trwały 2 godziny i polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanemu, odłączeniu klem akumulatorów w uszkodzonych pojazdach oraz neutralizacji płynów eksploatacyjnych. 

Zadysponowane siły i środki: OSP KSRG Ciężkowice, PSP JRG2 Tarnów posterunek czasowy Siedliska, Pogotowie Ratunkowe, Policja Ciężkowice, Policja Tarnów WRD

 

Żródło:  OSP Ciężkowice

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl