INFORMACJA WPROST:  Dzień Edukacji Narodowej w SP w Bobowej


Dzień Edukacji Narodowej w SP w Bobowej

10 października 2019 r. z okazji Dnia Edukacji Narodowej, zwanego potocznie Dniem Nauczyciela w Szkole Podstawowej w Bobowej jak co roku zorganizowano uroczystą akademię, na której zgromadziła się cała społeczność szkolna. W tym dniu świętowali zarówno nauczyciele czynni jak i ci, którzy odeszli już na zasłużoną emeryturę, a także pracownicy szkoły.

Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru szkoły i uroczystym odśpiewaniem hymnu szkoły. Następnie dyrektor szkoły Pan Adam Urbanek podziękował nauczycielom za dotychczasowe zaangażowanie w pracę życząc wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie, jak również życzył wielu sukcesów w pracy zawodowej i życiu osobistym. Panie Jolanta Wojtaczka i Justyna Urbanek dokonały uroczystego ślubowania na nauczyciela mianowanego. Za wysokie osiągnięcia w pracy zawodowej dyrektor szkoły wręczył nagrody nauczycielom i pracownikom szkoły.

Swoją wdzięczność i życzenia dla wszystkich świętujących w tym dniu wyrazili uczniowie w przygotowanej części artystycznej, w której nie zabrakło wierszy oraz humorystycznych scenek z życia szkoły. Całości dopełnił występ chóru szkolnego.

Na koniec uczniowie wręczyli nauczycielom piękne czerwone róże, jako dowód wdzięczności za trud włożony w edukację i wychowanie.INFORMACJA WPROST 

została wygenerowana automatycznie.
Źródło oryginalnej treści:
http://naszabobowa.pl/dzien-edukacji-narodowej-w-sp-w-bobowej/96859/


ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl