INFORMACJA WPROST:  Realizacja programu: „Kraszewski. Komputery dla bibliotek 2019”


W ramach ogłoszonego przez Instytut Książki naboru do Programu „Kraszewski. Komputery dla bibliotek 2019” Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Szerzynach złożyło swój projekt o dofinansowanie na zakup nowego sprzętu komputerowego, drukarek, oprogramowania i skanerów do kodów dla placówek: Biblioteki Publicznej w Szerzynach, Biblioteki Publicznej w Czermnej, Biblioteki Publicznej w Ołpinach i Biblioteki Publicznej w Żurowej. Po otrzymaniu informacji, że nasz projekt został napisany poprawnie formalnie GCKiCz w Szerzynach otrzymało dofinansowanie.

Całkowita kwota wydatków wyniosła 18110.00 zł. Kwota dofinansowania to 15245.00 zł. Wymieniony sprzęt znajduje się we wszystkich czterech bibliotekach. Korzystać z niego będą czytelnicy i mieszkańcy Gminy Szerzyny.


Celem Programu „Kraszewski. Komputery dla bibliotek 2019” jest zapewnienie zrównoważonego dostępu do technologii teleinformatycznych i wyrównanie szans mieszkańców miejscowości w gminach o najniższych dochodach podatkowych na jednego mieszkańca poprzez wyposażenie bibliotek w nowoczesny sprzęt komputerowy.INFORMACJA WPROST 

została wygenerowana automatycznie.
Źródło oryginalnej treści:
http://szerzyny.pl/realizacja-programu-kraszewski-komputery-dla-bibliotek-2019/


ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl