INFORMACJA WPROST:  Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Tuchowie zaprasza absolwentów szkół podstawowych


Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Tuchowie, zaprasza absolwentów Szkół Podstawowych do rozpoczęcia nauki w roku szkolnym 2020/2021.

Liceum szczyci się wieloletnim doświadczeniem w kształceniu i zostało włączone do Szkół Stowarzyszonych UNESCO. Liceum zostało nagrodzone za zasługi dla rozwoju miasta i gminy Tuchów – statuetkąMelaniusza”.

W roku szkolnym 2020/2021 proponuje uczniom do wyboru 8 profili kształcenia.Uczniowie mają możliwość nauki trzech języków obcych: angielskiego, niemieckiego i francuskiego.  

Liceum realizuje projekty współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Erasmus + i od kilku lat współpracuje z krakowskimi uczelniami: Uniwersytetem Jagiellońskim, Akademią Górniczo-Hutniczą, Uniwersytetem Rolniczym, Uniwersytetem Ekonomicznym oraz Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Tarnowie.

Szkoła dysponuje doskonale wyposażonymi salami lekcyjnymi, biblioteką, salą gimnastyczną, siłownią, boiskami zewnętrznymi, obserwatorium astronomicznym. Od 1945 roku przygotowuje zastępy młodych ludzi z Tuchowa i okolic do egzaminu maturalnego i studiów wyższych.

Serdecznie zapraszamy do rozpoczęcia nauki w tuchowskim „Koperniku”. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej: http://www.lo-tuchow.pl/index.php/rekrutacjaINFORMACJA WPROST 

została wygenerowana automatycznie.
Źródło oryginalnej treści:
https://www.tuchow.pl/liceum-ogolnoksztalcace-im-mikolaja-kopernika-w-tuchowie-zaprasza-absolwentow-szkol-podstawowych/ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl