INFORMACJA WPROST:  #JestemzgminyTuchów #jestemdumna


Dlaczego o tym mówię? Bo w tym roku wiele razy było głośno o naszej gminie. Niestety, często w negatywnym świetle. I pewnie jeszcze przez jakiś czas tak będzie. Wirus szaleje i nie chce nam odpuścić. Pojawienie się ogniska w Tuchowie stało się powodem tworzenia memów typu „TUCHAN” i innych, równie przykrych dla nas wszystkich. Jak choćby ten o prosiaczku z Kubusia Puchatka.

Ale nie martwcie się, bo prosiaczek był zawsze uczynny, każdemu pomagał, nigdy nie był złośliwy. Dobra dusza, z każdym potrafił znaleźć wspólny język. Tak jak My, mieszkańcy gminy Tuchów. Dzisiaj to właśnie nas los doświadcza, ale taki sam los może spotkać każdą gminę. Dzisiaj My, jutro ktoś inny.

Do tej pory przezwyciężaliśmy każde nieszczęście, każdą trudną chwilę. Tak będzie i teraz. Bo razem jesteśmy silni i potrafimy działać skutecznie. Bo wspieramy tych, którzy są w potrzebie. Bo kochamy to miejsce, w którym przyszło nam żyć i o nie dbamy najlepiej jak potrafimy.
Bo jesteśmy z gminy Tuchów i to nie powód do wstydu, tylko do dumy!

Zachęcam więc mieszkańców naszej gminy, którzy mieszkają tu do dziś, ale też tych rozsianych po całej Polsce i świecie. Dołączcie się do naszej akcji #DumnizTuchowa.
Zróbcie zdjęcie, najlepiej z tuchowskim gadżetem, zamieśćcie na swoim profilu facebook-a lub instagramu, oznaczcie hasztagiem #DumnizTuchowa, prześlijcie nam i napiszcie dlaczego jesteście dumni z tego, że pochodzicie z gminy Tuchów.
Wystarczy jedno, dwa zdania. Tak z głębi serca, żeby było mocno. Niech usłyszą o tym wszyscy wokół. Niech zobaczą siłę mieszkańców naszej gminy.

Pamiętajcie:
Jestem z gminy Tuchów i jestem z tego dumna – to hasło naszej kampanii.

Inspiracją dla mnie były głosy wielu osób, które źle się dzisiaj czują z powodu negatywnych memów, ale też post Ani Steindel, młodej damy z Tuchowa, która zamieściła na swoim profilu piękny felieton poświęcony osobom objętym kwarantanną. Dziękuję Ci Aniu, mam nadzieję że przyłączysz się do naszej kampanii.

Magdalena Marszałek
burmistrz TuchowaINFORMACJA WPROST 

została wygenerowana automatycznie.
Źródło oryginalnej treści:
https://www.tuchow.pl/jestemzgminytuchow-jestemdumna/ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl