INFORMACJA WPROST:  CKZiU zaprasza ósmoklasistów


Zbliża się czas, w którym przyjdzie wam wspólnie podjąć ważne decyzje. Ósmoklasiści kończą edukację w szkole podstawowej. Czas zatem zadecydować o dalszej ścieżce kształcenia. Czasy są niepewne, a w takich czasach liczyć się powinien zawód, fach, konkretne umiejętności. Gdzie je można zdobyć?

W Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tuchowie – szkole, która znajduje się blisko was i od ponad 70 lat kształci fachowców w swoich dziedzinach. Można tu zdobyć wykształcenie w dwóch typach szkół: technikum – które daje absolwentowi wykształcenie ogólne zakończone maturą oraz wykształcenie zawodowe, potwierdzone egzaminami z kwalifikacji zawodowych; drugi typ szkoły to szkoła branżowa, dająca absolwentom wykształcenie zawodowe. 

Szkoła kształci w branżach: hotelarskiej, gastronomicznej, informatycznej, ekonomicznej, elektrycznej, mechanicznej – jest więc z czego wybrać. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tuchowie to szkoła wielu możliwości!

Informacje szczegółowe znajdują się na ulotkach informacyjnych, plakatach, stronie szkoły www.ckziu.tuchow.plINFORMACJA WPROST 

została wygenerowana automatycznie.
Źródło oryginalnej treści:
https://www.tuchow.pl/ckziu-zaprasza-osmoklasistow/ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl