IV Gromnicki Rajd Odblaskowy na rzecz Osób Niepełnosprawnych

11 października 2017
Publikacja: Paweł Hołda

„Pomagając innym, pomagasz i sobie”

 

Tradycją lat ubiegłych pierwsze dni jesieni nie mogły odbyć się bez Odblaskowego Rajdu na rzecz Osób Niepełnosprawnych organizowanego przy Szkole Podstawowej w Gromniku.

„Odblaskowy”- bo chcemy wystrojeni w kamizelki i elementy odblaskowe promować bezpieczne poruszanie się po drogach naszych miejscowości. „Na rzecz niepełnosprawnych” – bo każdy z uczestników mógł swoim wpisowym wspomóc inicjatywy organizowane przez nauczycieli zajęć rewalidacyjnych na rzecz uczniów niepełnosprawnych.

W sobotnie, pochmurne popołudnie 23 września 2017 roku spotkanie rozpoczęliśmy fachowo przeprowadzoną rozgrzewką. Następnie wyruszyliśmy pod okiem doświadczonego podróżnika i przewodnika tradycyjną, 6 kilometrową trasą biegnącą ulicami Witosa, Graniczną i Dąbrową. Finałem Rajdu był pyszny poczęstunek przygotowany przez rodziców naszych niepełnosprawnych uczniów, za co serdecznie im dziękujemy.

Jak to zwykle bywa cała impreza nie byłaby tak udana, gdyby nie życzliwość, wsparcie i ofiarowana pomoc wielu osób. Dlatego nie może zabraknąć podziękowań przede wszystkim dla uczestników Rajdu. Wyrazy szczególnego uznania kierujemy do osób, które od początku maszerują  z nami. Bardzo cieszymy się z obecności tych, którzy wybrali się po raz pierwszy. Mamy nadzieję, że będzie to początek dalszego „odblaskowego maszerowania” z nami. Serdecznie dziękujemy za wieloletnią życzliwość i wsparcie Dyrekcji ZS w Gromniku, Wójtowi Gminy Gromnik za ofiarowane upominki oraz Gminnemu Ośrodkowi Kultury za promocję wydarzenia i udostępnienie sali. Podziękowania należą się również nauczycielom, pracownikom, uczniom, rodzicom Zespołu Szkół w Gromniku i innym mieszkańcom Gminy Gromnik.

Świętemu Janowi Bosko przypisuje się takie słowa „Nie odkładajcie na jutro dobra, które możecie uczynić dzisiaj”. Za dobro, które stało się dzięki Wam serdecznie dziękujemy.

 

                                                                                           

Autor: Nauczyciele zajęć rewalidacyjnych

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl