Już w najbliższą sobotę spotkanie z piłkarzami Bruk-Betu Termaliki Nieciecza

10 lutego 2017
Publikacja: Katarzyna Roman

W tym sezonie Trofeum Mistrza Polski odwiedza wszystkie miejscowości Ekstraklasy! W najbliższą sobotę zawita do Tarnowa. Przy okazji zaplanowano również spotkanie z piłkarzami Bruk-Betu Termaliki Nieciecza.

Nowe Trofeum Mistrza Polski wręczane jest najlepszej drużynie w rozgrywkach Ekstraklasy od 2014 roku. W ramach cyklu #ESATrophyTour zawita ono w tym sezonie do wszystkich miast, gdzie rozgrywane są mecze LOTTO Ekstraklasy.

Teraz po Trofeum może sięgnąć każdy i poczuć jego ciężar – dosłownie i w przenośni! Zapraszamy kibiców , aby skorzystali z wyjątkowej okazji, żeby przyjść i zrobić sobie zdjęcie z Trofeum i medalem Mistrza Polski, które dotychczas w rękach mieli przedstawiciele tylko dwóch drużyn – Legii Warszawa (w 2014 i 2016 roku) oraz Lecha Poznań (w 2015 roku). 

Będzie to możliwe, podczas imprezy ESATrophyTour. Odbędzie się w najbliższą sobotę od godz. 13:30 w Galerii Gemini Park. Podczas niej będzie można spotkać się z piłkarzami Bruk-Betu Termaliki  Nieciecza, kupić klubowe pamiątki, bilety i karnety na mecze. To jednak nie wszystko. ESATrophyTour to również turnieje w piłkarzyki, rozgrywki w FIFA 17, konkursy i zabawy z atrakcyjnymi nagrodami. 

#ESATrophyTour to wspólny cykl eventów Ekstraklasy S.A. i jej partnerów – marek LOTTO, nc+, adidasa, Panini, a także klubów tej ligi.

 

 

Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl