Klub piłkarski z Rzepiennika Strzyżewskiego zaprasza młodych zawodników

02 września 2020
Publikacja: Paweł Hołda

Z racji coraz śmielej rozwijającego się klubu piłkarskiego z Rzepiennika Strzyżewskiego, kolejnym krokiem budowania solidnej piłkarskiej drużyny w tamtejszej gminie jest powrót po dłuższej przerwie do treningów grup młodzieżowych!

Szkółka piłkarska KS Rzepiennik Strzyżewski prowadzona przy współpracy z fachowcami z Akademii Piłkarskiej „English Football” z Zakliczyna cieszy się coraz większą popularnością wśród dzieci w wieku 4-12 lat. Pierwsza drużyna z Rzepiennika coraz lepiej poczyna sobie w rozgrywkach ligowych w naszym okręgu, mając coraz wyższe aspiracje. Baza sportowa również przechodzi większe i mniejsze inwestycje, co również wpływa na polepszenie warunków treningowych.

Chcąc iść za ciosem, zarząd klubu chce po dłuższym czasie przerwy wznowić treningi grup młodzieżowych! Poszukiwani są chętni w postaci chłopców i dziewcząt w wieku 13-19 lat chcących zakładać czerwono-czarną koszulkę klubu z Rzepiennika i uczyć się gry w piłkę od wykwalifikowanych trenerów. Oprócz wspólnych treningów klub oferuje również udział w rozgrywkach ligowych w swoich kategoriach wiekowych! Zajęcia będą odbywać się za darmo!

W pierwszej kolejności klub zamierza sprawdzić, jak dużym zainteresowaniem cieszyłyby się treningi i dla jakich kategorii wiekowych miałyby być one organizowane.

Czekamy na Ciebie! Razem zagrajmy w jednej czerwono-czarnej drużynie!

Zapisy do grup młodzieżowych przyjmujemy w wiadomościach prywatnych na naszym Fan Page’u na Facebooku (https://www.facebook.com/KSRzepiennikStrzyzewski) lub pod numerem telefonu: 604 699 613

Serdecznie zapraszamy!

Źródło: KS Rzepiennik Strzyżewski

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania


ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl