Klubu Seniora w CF Center-Fit

14 czerwca 2017
Publikacja: Paweł Hołda

31 maja 2017 r. w CF Center-Fit w Gromniku, ul. Krynicka 28 odbyło się kolejne spotkanie członków Klubu Seniora. Tym razem gospodarzami spotkania byli: Pani Anna Adamczyk i Pan Jarosław Stachoń – profesjonalni trenerzy personalni, którzy dzięki swojej uprzejmości poprowadzili spotkanie pn. „Aktywny Senior” i włączyli się w realizację projektu socjalnego „Rozwój aktywności społecznej seniorów w wieku 50+” prowadzonego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gromniku.
W zajęciach uczestniczyło ok. 50 osób. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy równocześnie w dwóch salach odbywał się wykład oraz pokaz ćwiczeń prozdrowotnych.

Pani Anna Adamczyk przybliżyła seniorom podstawy zdrowego stylu życia, wyjaśniła jak poprzez aktywność fizyczną dbać o kondycję i dobre samopoczucie, mając na uwadze obecny stan zdrowia. To właśnie regularna aktywność fizyczna jest jednym z najważniejszych czynników łagodzących wpływ wieku, umożliwiających pomyślne starzenie się oraz zapobiegających powstawaniu wielu chorób – przekonywała Pani Anna. Wykład prowadzony przez trenerkę spotkał się z dużym zainteresowaniem uczestników, którzy chętnie odpowiadali na pytania, jak również żywo uczestniczyli w dyskusji na temat doskwierających problemów zdrowotnych. Poprzez proste ćwiczenia zaprezentowane na spotkaniu uczestnicy przekonali się, że trening można zaplanować odpowiednio do swoich możliwości, typu sylwetki oraz czasu, a tym samym przełamać wstyd, poprawić stan zdrowia i przywrócić radość życia.

Pan Jarosław Stachoń, jako lokalny prekursor crossfitu, podczas profesjonalnej prezentacji ćwiczeń prozdrowotnych przekazał seniorom dawkę pozytywnej energii i zmotywował do wspólnej pracy. Uczestnicy z entuzjazmem podeszli do wspólnego treningu, a na ich twarzach zagościł uśmiech. Seniorzy otrzymali również niezbędne informacje, jak prawidłowo wykonać poszczególne ćwiczenia.
Prowadzący spełnili oczekiwania seniorów i dzięki swojej postawie skutecznie przekonali ich do dalszej pracy, czego finalnym skutkiem było zapisanie się części uczestników na kolejne zajęcia w CF Center-fit.

Składamy serdeczne podziękowania Pani Annie Adamczyk i Panu Jarosławowi Stachoń za profesjonalną współpracę i pomoc przy realizacji niniejszego projektu socjalnego. Zadowolenie
i uśmiechy na twarzach naszych seniorów są wyrazem Państwa ciężkiej pracy i zaangażowania w pozytywną zmianę drugiego człowieka, zarówno tę zewnętrzną jak i wewnętrzną.
A już 8 czerwca 2017 r. w CF Center-Fit, o godz. 16.00 rozpoczną się kolejne zajęcia „Aktywny Senior 50+”. Koszt: 35 zł – 4 spotkania. Pytaj w CF CENTER-FIT, ul. Krynicka 28 lub pod numer tel.: 530 733 390.

Autor: Anna Gucwa

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl