Koło Teatralne Improwizacja w dziewiątym odcinku Spiżarni z Pasją

15 kwietnia 2017
Publikacja: Paweł Hołda

Szekspir mawiał:  “Świat jest teatrem, aktorami  ludzie”. W dziewiątym odcinku Spiżarni z Pasją jako gość specjalny wystąpiło Koło Teatralne Improwizacja z Gromnika. W tym wyjątkowym nagraniu wzięło udział ponad trzydzieści osób. Nasza dziennikarka, Anita Lesiak rozmawiała z młodymi adeptami sztuki teatralnej, na temat zgłębiania trudnej wiedzy gry aktorskiej.

W rozmowach pojawił się problem radzenia sobie z tremą,  która niewątpliwie związana jest z improwizowaniem podczas spektakli teatralnych.  Uczestnicy koła teatralnego podzielili się również swoimi planami na przyszłość,  które związane są z ich wielką pasją do teatru i muzyki.

Koło Teatralne Improwizacja tworzą najmłodsi uczestnicy mający niespełna siedem lat, nieco starsi uczniowie szkoły podstawowej, gimnazjaliści, a także licealiści i absolwenci  szkoły ponadgimnazjalnej w Gromniku.

Już teraz możemy zdradzić, że na przełomie maja i czerwca  Grupa Teatralna Improwizacja pod opieką dr Małgorzaty Hołdy – Kuchnik,  mgr Anny Gaj wystawi maraton baśni, w  którym można będzie obejrzeć  najpiękniejsze historie znane nam z dzieciństwa, m.in. przedstawią “Królewnę Śnieżkę”, “Dziewczynkę z zapałkami ” czy Kopciuszka a także wiele innych.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu.

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl