KS Ciężkowianka Ciężkowice zaprasza na zajęcia sportowe

01 czerwca 2020
Publikacja: Dariusz Oleksowicz

Klub Sportowy Ciężkowianka Ciężkowice po przerwie spowodowanej wprowadzeniem obostrzeń związanych z koronawirusem wznowił treningi drużyn seniorów oraz drużyn młodzieżowych. W klubie funkcjonują następujące drużyny:

  • Seniorzy
  • Juniorzy Starsi
  • Trampkarze
  • Młodziki

Przypominamy, że cały czas trwają zapisy do grup młodzieżowych i w każdej chwili można zostać zawodnikiem klubu. Jeżeli jesteś chętny do aktywnego spędzania czasu oraz do rozwijania pasji jaką jest piłka nożna – nie zwlekaj. W Ciężkowiance otrzymasz szansę na ciągły rozwój poprzez treningi oraz rozgrywanie meczów ligowych i udział w turniejach. W razie pytań oraz wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem kontaktowym do klubu podanym poniżej. Po lewej stronie prezentujemy zdjęcie murawy stadionu w Ciężkowicach po renowacji, gdzie obecnie odbywają się zajęcia piłkarskie. 

Po przerwie wracają także zajęcia z gimnastyki i akrobatyki sportowej. Odbywać będą się one, tak jak wcześniej, w soboty w Sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Ciężkowicach. W tym miejscu należy nadmienić, że Klub Sportowy Ciężkowianka Ciężkowice dziękuje Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Ciężkowicach Pani Zofii Tarasek za udostępnienie sali, w której odbywają się zajęcia. Wznowienie zajęć nastąpi w sobotę 6 czerwca. Mamy także dobrą informację dla wszystkich chętnych wziąć udział w tych zajęciach. Zapisy trwają cały czas i w każdej chwili można zapisać dziecko do wzięcia udziału w zajęciach z gimnastyki i akrobatyki sportowej.  

Klub Sportowy Ciężkowianka Ciężkowice

ulica Krynicka 10,  33-190 Ciężkowice

Telefon:  500 127 739

E-mail: klub@ciezkowianka.pl

Strona internetowa: www.ciezkowianka.pl

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania


ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl