KSM Ciężkowice najlepszy w Diecezji Tarnowskiej

04 marca 2020
Publikacja: Dariusz Oleksowicz

W sobotę 29 lutego w hali widowiskowo – sportowej w Ciężkowicach oraz w hali sportowej w Gromniku odbył się jubileuszowy XX Turniej Piłki Nożnej Halowej Katolickich Stowarzyszeń Młodzieży Diecezji Tarnowskiej. Wzięły w nim udział liczne reprezentacje młodych z całej diecezji, aby wspólnie w myśl VII zasady Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży zadbać o swoje zdrowie i rozwój fizyczny.

Wydarzenie rozpoczęła Eucharystia w Sanktuarium Pana Jezusa Miłosiernego w Ciężkowicach, podczas której słowo do młodych skierował Asystent Diecezjalny – ks. Marcin Baran. Po wspólnej modlitwie, na poszczególnych halach rozegrane zostały fazy grupowe, w efekcie których mecz finałowy na ciężkowickiej hali rozegrały reprezentacje KSM Pustków – Osiedle oraz KSM Ciężkowice.

Ostatecznie zwycięstwo odniosła drużyna ciężkowickich KSMowiczów, II miejsce zdobyła drużyna KSM Pustków – Osiedle, a na III miejscu znalazł się KSM z parafii bł. Karoliny w Tarnowie. Dodatkowo sztab postanowił docenić widzów, którzy swoim dopingiem wspierali drużyny, a Nagroda Najlepszych Kibiców po raz kolejny trafiła do młodych z Wadowic Górnych.

Źródło: KSM Ciężkowice

Zdjęcia: Dariusz Oleksowicz

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania


ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl