SKLEP W ROŻNOWICACH

  „Lato w teatrze” – odbierz wejściówkę na przedstawienie w namiocie cyrkowym i zapisz się na warsztaty teatralne

  11 czerwca 2018
  Publikacja: CKiP

  W dniu 14 lipca br., do Ciężkowic zawita namiot cyrkowy, w którym odbędzie się przedstawienie Teatru Pinokio pt. “Pippi Pończoszanka” w reżyserii Konrada Dworakowskiego i koncert zespołu Bura Kura, na które zostanie rozprowadzonych 300 sztuk bezpłatnych wejściówek.

  Ponadto w przeddzień przedstawienia (13 lipca), odbędą się jednodniowe warsztaty teatralne dla 60 osób (dzieci w wieku 6-12 lat) – te dzięki uprzejmości Pani Dyrektor Zofii Tarasek odbędą się na terenie szkoły podstawowej w Ciężkowicach.

  Aby wziąć udział w warsztatach teatralnych (DZIECI W WIEKU 6-12 LAT) należy wypełnić i dostarczyć do siedziby Centrum Kultury i Promocji Gminy Ciężkowice (Ratusz, ul. Rynek 1, 33-190 Ciężkowice) uzupełniony Formularz Zgłoszeniowy (w załączniku lub do pobrania w siedzibie Centrum Kultury i Promocji Gminy Ciężkowice od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 18.00).

  Jednocześnie prowadzona będzie dystrybucja bezpłatnych wejściówek na spektakl “Pippi Pończoszanka” – zapisy oraz osobisty odbiór biletów w siedzibie Centrum Kultury i Promocji Gminy Ciężkowice (ul. Rynek 1, 33-190 Ciężkowice, od pon.-pt. w godz. 10.00 – 18.00).

  Ważne! Liczba miejsc na warsztaty i spektakl jest ograniczona wymogami projektowymi, decyduje kolejność zgłoszeń.

  Wyżej opisane wydarzenia wchodzą w skład projektu prowadzonego przez Centrum Kultury i Promocji Gminy Ciężkowice, a wdrażanego przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie – „Wokół Namiotu Cyrkowego 2018″ w ramach programu „Lato w teatrze”, finansowanego z budżetu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

  Formularz – Lato w teatrze.pdf

   

  POLUB NAS NA FACEBOOKU!
  SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
  REKLAMA

  KOMENTARZE, OPINIE*

  (*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

  ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

  REKLAMA
  Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
  Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl