„Lato w teatrze” – odbierz wejściówkę na przedstawienie w namiocie cyrkowym i zapisz się na warsztaty teatralne

11 czerwca 2018
Publikacja: CKiP

W dniu 14 lipca br., do Ciężkowic zawita namiot cyrkowy, w którym odbędzie się przedstawienie Teatru Pinokio pt. „Pippi Pończoszanka” w reżyserii Konrada Dworakowskiego i koncert zespołu Bura Kura, na które zostanie rozprowadzonych 300 sztuk bezpłatnych wejściówek.

Ponadto w przeddzień przedstawienia (13 lipca), odbędą się jednodniowe warsztaty teatralne dla 60 osób (dzieci w wieku 6-12 lat) – te dzięki uprzejmości Pani Dyrektor Zofii Tarasek odbędą się na terenie szkoły podstawowej w Ciężkowicach.

Aby wziąć udział w warsztatach teatralnych (DZIECI W WIEKU 6-12 LAT) należy wypełnić i dostarczyć do siedziby Centrum Kultury i Promocji Gminy Ciężkowice (Ratusz, ul. Rynek 1, 33-190 Ciężkowice) uzupełniony Formularz Zgłoszeniowy (w załączniku lub do pobrania w siedzibie Centrum Kultury i Promocji Gminy Ciężkowice od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 18.00).

Jednocześnie prowadzona będzie dystrybucja bezpłatnych wejściówek na spektakl „Pippi Pończoszanka” – zapisy oraz osobisty odbiór biletów w siedzibie Centrum Kultury i Promocji Gminy Ciężkowice (ul. Rynek 1, 33-190 Ciężkowice, od pon.-pt. w godz. 10.00 – 18.00).

Ważne! Liczba miejsc na warsztaty i spektakl jest ograniczona wymogami projektowymi, decyduje kolejność zgłoszeń.

Wyżej opisane wydarzenia wchodzą w skład projektu prowadzonego przez Centrum Kultury i Promocji Gminy Ciężkowice, a wdrażanego przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie – „Wokół Namiotu Cyrkowego 2018″ w ramach programu „Lato w teatrze”, finansowanego z budżetu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Formularz – Lato w teatrze.pdf

 

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

REKLAMA

MSERWIS v2
HITPOL
Mechanika Pojazdowa u Jacka
AUTO-SOPALA
Origum

ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl