Londyńska przygoda młodzieży z ZSOiZ w Gromniku

27 lutego 2020
Publikacja: Paweł Hołda

 

W dniach 10 – 15 luty 2020 r. uczniowie ZSOiZ w Gromniku po raz kolejny mieli możliwość zwiedzania Europy, tym razem wybór padł na Londyn. Młodzież odwiedziła najważniejsze zabytki i atrakcje stolicy Wielkiej Brytanii: British Museum, National Gallery, Madame Tussauds Museum, Park Św. Jakuba i wiele innych , gdzie mogła doświadczyć symulacji trzęsienia ziemi lub zobaczyć dzieła największych twórców, takich jak Monet czy van Gogh. Duże wrażenie na uczniach wywarła uroczysta zmiana warty przed Pałacem Buckingham.
Na zakończenie wycieczki rejs statkiem po Tamizie pozwolił spojrzeć na Londyn z innej perspektywy. Niezapomnianym przeżyciem będzie na pewno przeprawa promem z Calais do Dover po morzu wzburzonym po przejściu orkanu Ciara.
Wycieczka do Londynu to nie tylko zwiedzanie, ale także możliwość doskonalenia umiejętności językowych, zwłaszcza podczas noclegu u rodzin goszczących. Taka forma zakwaterowania pozwoliła też spotkać się z innymi narodowościami, kulturami i z bliska spojrzeć na temat wielokulturowości.

 

Źródło: ZSOiZ Gromnik

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania


ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl