Międzyprzedszkolny Przegląd Małych Form Teatralnych

27 kwietnia 2017
Publikacja: Aneta Adamczyk

 

27 kwietnia w Domu Kultury w Jastrzębi odbył się Przegląd Małych Form Teatralnych zorganizowany przez Publiczne Przedszkole w Jastrzębi. W Przeglądzie udział wzięły 3 przedszkola: Publiczne Przedszkole z Jastrzębi, Publiczne Przedszkole z Ciężkowic, Publiczne  Przedszkole ze Zborowic. Jako pierwsze wystąpiły przedszkolaki ze Zborowic  ze sztuką “Wiewiórka Łupiskórka”  przedszkolaki z Ciężkowic przedstawiły bajkę  “Królewna Śnieżka”, natomiast dzieci z Jastrzębi wcieliły się w postaci z “Czerwonego Kapturka”. Łącznie na scenie wystąpiło blisko 50 małych aktorów.
Celem przeglądu była prezentacja dorobku artystycznego dzieci w wieku przedszkolnym, rozwijanie uzdolnień twórczych i doskonalenie umiejętności recytatorskich, wzbogacenie doświadczeń scenicznych oraz integracja środowiska rówieśniczego.
Organizatorzy zadbali by każdy z uczestników otrzymał pamiątkową książeczkę i małą niespodziankę, na każdego czekał także słodki poczęstunek.

Dzieci do przedstawień przygotowały: Maria Szwedo, Renata Białasek, Natalia Madej (Zborowice), Małgorzata Krok, Anna Gomułka (Ciężkowice), Regina Wojnicka ( Jastrzębia)

 

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl