Miniony tydzień na drogach powiatu tarnowskiego

28 stycznia 2019
Publikacja: Piotr Rutka

Miniony tydzień na drogach garnizonu tarnowskiego to jeden wypadek drogowy, w którym jedna osoba poniosła śmierć i jedna została ranna, 45 kolizji, 24 nietrzeźwych kierowców i 10 zatrzymanych praw jazdy.

Najtragiczniejsze zdarzenie drogowe miało miejsce w sobotę wieczorem. Około godziny 22 na drodze wojewódzkiej DW977, kierowca osobowej toyoty, 26-letnia mieszkanka powiatu tarnowskiego potrąciła 46-letnią pieszą. Z wstępnych informacji wynika, że kobieta siedziała na jezdni. Szybkie udzielenie pomocy oraz przewiezienie do tarnowskiego szpitala nie pomogło uratować kobiety, która dwie godziny później zmarła. Okoliczności tego zdarzenia badają teraz policjanci Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.

Tylko w piątek w odstępie kilku godzin tarnowski odcinek autostrady był zablokowany oraz wystąpiły chwilowe utrudnienia w ruchu z powodu dwóch jak się okazało niegroźnych kolizji. Trudne warunki atmosferyczne zmuszają kierowców do zmniejszenia prędkości. Policjanci dodatkowo apelują o zwiększenie odległości pomiędzy pojazdami.

Tylko w zeszłym tygodniu w regionie tarnowskim odnotowano 45 kolizji drogowych. Tarnowska policja zatrzymała 24 nietrzeźwych kierowców, odebrano w tym czasie 10 praw jazdy.

Źródło: KMP Tarnów

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

REKLAMA

AUTO-SOPALA
HITPOL
Mechanika Pojazdowa u Jacka

ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl