Mistrzostwa gminy Gromnik w piłce ręcznej

14 marca 2018
    Publikacja: Paweł Hołda

Mistrzostwami gminy w piłce ręcznej zakończyły się zmagania sportowe w gminie Gromnik, które rozgrywane były na sali gimnastycznej. Przed nami zawody już tylko i wyłącznie na świeżym powietrzu. Pozostała rywalizacja w biegach sztafetowych, piłce nożnej (orlik) oraz niezwykle ciekawa impreza lekkoatletyczna, czyli czwórbój.

Wspomniane zawody w piłkę ręczną (06.03, 08.03, 09.03.2018 r.) dostarczyły sporo niezapomnianych wrażeń. Przebiegały w zaskakująco sportowej atmosferze, o co nie zawsze  jest łatwo. Potoczny szczypiorniak jest bowiem kontaktową dyscypliną, w której bardzo prosto można sfaulować przeciwnika, co wzbudza niejednokrotnie sporo emocji. Tym większe słowa uznania dla uczniów za grę w duchu fair play.

Bezkonkurencyjne, we wszystkich kategoriach okazały się drużyny z Gromnika, które pewnie wywalczyły tytuły mistrzów gminy. Nie pozostaje nic innego jak życzyć zwycięskim ekipom sukcesów w kolejnym etapie rozgrywek.

Szkoła Podstawowa

Dziewczęta                                                                                              Chłopcy:

Najlepszą zawodniczką turnieju została Amelia Łabuz             Najlepszym zawodnikiem turnieju został Kacper Falkowski
    ze szkoły podstawowej w Gromniku.                                             ze szkoły podstawowej w Gromniku.

Gimnazjum

Dziewczęta                                                                                               Chłopcy:

Najlepszą zawodniczką turnieju została Weronika Kierońska         Najlepszym zawodnikiem turnieju został Mateusz Zięba
      ze SP z klasami gimnazjalnymi w Gromniku.                                           ze SP z klasami gimnazjalnymi w Gromniku.

Autor: Edward Cudek