Młodzież Ciężkowianki na meczu EKSTRAKLASY

05 grudnia 2016
Publikacja: Katarzyna Roman

20161202_171623

Najmłodsza Ciężkowianka kibicowała TERMALICE  BRUK-BET Nieciecza w pojedynku z ZAGŁĘBIEM Lubin    Podsumowaniem programu KLUB oraz nagroda za udział w zajęciach treningowych, rozgrywkach ligowych grup Młodzików, Orlików i Żaków Klubu Sportowego Ciężkowianka Ciężkowice, był wyjazd na mecz piłkarskiej Ekstraklasy do Niecieczy. 

W piątek 2 grudnia 58 osobowa grupa najmłodszych zawodników i zawodniczek naszego klubu na żywo kibicowała ekstraklasowemu zespołowi TERMALIKI BRUK – BET Nieciecza w pojedynku z zespołem ZAGŁĘBIA Lubin. Wyjazd dla większości uczestników był okazją, aby po raz pierwszy na żywo zobaczyć futbol na najwyższym ligowym poziomie.

Wyjazd oprócz wymiaru czysto sportowego pozwolił młodym adeptom piłkarstwa z Ciężkowic do zaznajomienia się z atmosferą meczu ekstraklasy oraz był okazją, aby zobaczyć najnowocześniejszy w regionie tarnowskim stadion piłkarski. Końcowy rezultat spotkania okazał się być nie korzystny dla gospodarzy, którzy przegrali 1:0 po jedynej bramce dla gości z 4 min meczu. 

Kibicowanie na żywo koordynowali trenerzy KS Ciężkowianki pracujący w najmłodszych grupach młodzieżowych klubu Panowie: Robert Truchan, Tomasz Gucwa i Ireneusz Kapałka.  Stroną organizacyjną całego wydarzenia był Zarządu Klubu Sportowego Ciężkowianka,  a autokar na wyjazd udostępniła firma LIBROPOL – licencjonowany przewoźnik wszystkich drużyn Ciężkowianki.  

Młodych piłkarzy zachęcamy do licznego uczestnictwa w zajęciach organizowanych w Klubie Sportowym Ciężkowianka Ciężkowice, bo dla wytrwałych, jak widać będą czekać liczne atrakcje i niespodzianki. 

 

Źródło: KS Ciężkowianka Ciężkowice 

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl