Młodzieżowa scena na 3 MAJ SIĘ FESTIVAL

13 kwietnia 2015
Publikacja: Piotr Rutka

082a471b2fb516ec6feee9f9f175733dTo propozycja dla członków grup rockowych, które chcą się zaprezentować szerszej publiczności. W ramach sceny młodzieżowej podczas tuchowskiej majówki zaplanowano konkurs wykonawców.

Zespoły, które nadeślą najciekawszy materiał muzyczny zagrają na tamtejszym rynku 2 maja przed gwiazdami imprezy. Ich członkowie mogą też liczyć na nagrody finansowe i wyróżnienia.   

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest zarejestrowanie przynajmniej trzech nagrań lub co najmniej 15 minut muzyki zespołu. Płyty CD z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym należy wysyłać do dnia 15 kwietnia 2015 r. na adres: Dom Kultury w Tuchowie, ul. Chopina 10, 33-170 Tuchów.  Komisja oceniająca materiał przyznawać będzie punkty za poziom wykonawczy, brzmienie, aranżację i ogólny wyraz artystyczny. Pomocne w podjęciu decyzji mogą być nagrania koncertowe, zapisy wideo i fotografie. Cztery grupy, które zakwalifikują się do udziału w festiwalu zespołów rockowych zostaną o tym poinformowane do 23 kwietnia 2015 r. 2 maja jury festiwalu wyłoni zwycięzcę, któremu przyznany zostanie puchar 3 MAJ SIĘ FESTIVAL. Ponadto lider grupy otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 750 zł. W puli nagród dla zwycięzców są też płatny koncert podczas Międzynarodowego Spotkania Miast Bliźniaczych w Tuchowie, płyty z autografami zespołu Jamal i spotkanie autorskie z gwiazdą tegorocznego festiwalu. Natomiast wyróżnione grupy dostaną statuetki 3 MAJ SIĘ FESTIVAL, nagrody pieniężne dla liderów do wysokości 500 zł oraz płyty z autografami zespołów Anivision i O. Torvald.

Konkurs organizują prezes Centrum Zdrowia Tuchów, burmistrz Tuchowa  i  dyrektor Domu Kultury w Tuchowie. Regulamin  konkursu jest dostępny w Domu Kultury w Tuchowie ul. Chopina 10 33-170 Tuchów oraz na stronach www.tuchow.pl i www.dk.tuchow.pl.

Źródło: CZ Tuchów

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl