Monika Węgiel wyśpiewa w Kąśnej „Triumf Życia i Miłości”

  20 lipca 2017
  Publikacja: Aneta Adamczyk

  29 lipca Centrum Paderewskiego zaprasza na wyjątkowy koncert zatytułowany „Triumf Życia i Miłości”. Piosenki legend francuskiej i polskiej estrady – Edith Piaf, Ewy Demarczyk i Czesława Niemena zaśpiewa wokalistka Monika Węgiel. Towarzyszyć jej będzie Orkiestra „Obligato” pod dyrekcją Jerzego Sobeńki.

  Monika Węgiel jest absolwentką Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej im.  A. Zelwerowicza w Warszawie (2007). Występuje w teatrze im. Witkacego w Słupsku oraz Teatrze Współczesnym w Warszawie. W 2012 roku wydała swoją debiutancką płytę „Carte blanche”, na której znalazły się głównie przeboje Edith Piaf. Orkiestra „Obligato” powstała w Krakowie w 1992 roku. Jej założycielem i kierownikiem artystycznym jest Jerzy Sobeńko. Orkiestra od wielu lat słynie z letnich koncertów „Popołudnie ze Straussem”, odbywających się na urokliwym dziedzińcu Zamku Żupnego w Wieliczce.

  Bilety na koncert „Triumf Życia i Miłości” w atrakcyjnej cenie 20 zł dostępne w przedsprzedaży od 19 lipca (środa) w Dworku Paderewskiego w Kąśnej Dolnej do wyczerpania puli. Dla tarnowskich melomanów tradycyjnie organizujemy transport autokarowy. Wyjazd jak zawsze sprzed Tarnowskiego Teatru o godz. 16.30. Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc pod numerem 14 621 09 21. Koszt przejazdu – 10 zł w obie strony 

   

  Źródło: Centrum Paderewskiego

   

   

  POLUB NAS NA FACEBOOKU!
  SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
  REKLAMA

  KOMENTARZE, OPINIE*

  (*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

  ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

  REKLAMA
  Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
  Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl