SKLEP W ROŻNOWICACH

  Nadszedł czas pożegnania w Przedszkolu Publicznym w Ciężkowicach

  29 czerwca 2017
  Publikacja: Aneta Adamczyk

  Tegoroczne zakończenie roku szkolnego w Przedszkolu Publicznym w Ciężkowicach miało szczególny charakter. Po pierwsze miało miejsce w wyjątkowym miejscu, bo w ciężkowickim Ratuszu. Po drugie występy przygotowane przez dzieci i ich opiekunów wniosły dużo radości i pozytywnych emocji wśród zaproszonych gości. A po trzecie było połączone z pożegnaniem Pani Dyrektor Zofii Hołdy, która wraz z końcem roku szkolnego postanowiła przejść na emeryturę.

  Dzieci, które zakończyły edukację w przedszkolu, otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola i pamiątkowe książki z życzeniami sukcesów w nauce. Odchodząca Pani Dyrektor za wiele lat oddanej pracy zawodowej służącej dzieciom i całej społeczności Przedszkola Publicznego w Ciężkowicach otrzymała od rodziców i grona pedagogicznego serdeczne podziękowania i symboliczny upominek z kwiatami.

  Praca Pani Zofii Hołdy, najpierw jako nauczyciela, później jako dyrektora przedszkola często wymagała podejmowania trudnych decyzji, ale ufamy, że była również źródłem radosnych i szczęśliwych chwil. Na pewno uczyniła przedszkole dostępniejszym, przyjaźniejszym, piękniejszym. Życzymy, aby na emeryturze nie opuszczał Pani dobry humor, dopisywało zdrowie, by nadal otaczała Panią życzliwość ludzi i by nareszcie znalazła Pani czas dla siebie, na pielęgnowanie swoich pasji i zainteresowań. Dziękujemy również za otwartość i współpracę z portalem Pogórze24.pl.

  POLUB NAS NA FACEBOOKU!
  SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
  REKLAMA

  KOMENTARZE, OPINIE*

  (*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

  ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

  REKLAMA
  Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
  Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl