Nadszedł czas pożegnania w Przedszkolu Publicznym w Ciężkowicach

29 czerwca 2017
Publikacja: Aneta Adamczyk

Tegoroczne zakończenie roku szkolnego w Przedszkolu Publicznym w Ciężkowicach miało szczególny charakter. Po pierwsze miało miejsce w wyjątkowym miejscu, bo w ciężkowickim Ratuszu. Po drugie występy przygotowane przez dzieci i ich opiekunów wniosły dużo radości i pozytywnych emocji wśród zaproszonych gości. A po trzecie było połączone z pożegnaniem Pani Dyrektor Zofii Hołdy, która wraz z końcem roku szkolnego postanowiła przejść na emeryturę.

Dzieci, które zakończyły edukację w przedszkolu, otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola i pamiątkowe książki z życzeniami sukcesów w nauce. Odchodząca Pani Dyrektor za wiele lat oddanej pracy zawodowej służącej dzieciom i całej społeczności Przedszkola Publicznego w Ciężkowicach otrzymała od rodziców i grona pedagogicznego serdeczne podziękowania i symboliczny upominek z kwiatami.

Praca Pani Zofii Hołdy, najpierw jako nauczyciela, później jako dyrektora przedszkola często wymagała podejmowania trudnych decyzji, ale ufamy, że była również źródłem radosnych i szczęśliwych chwil. Na pewno uczyniła przedszkole dostępniejszym, przyjaźniejszym, piękniejszym. Życzymy, aby na emeryturze nie opuszczał Pani dobry humor, dopisywało zdrowie, by nadal otaczała Panią życzliwość ludzi i by nareszcie znalazła Pani czas dla siebie, na pielęgnowanie swoich pasji i zainteresowań. Dziękujemy również za otwartość i współpracę z portalem Pogórze24.pl.

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl