Burmistrz Gminy Ciężkowice nagrodził najlepszych uczniów

02 lipca 2020
Publikacja: m@c

Burmistrz Zbigniew Jurkiewicz wręczył nagrody finansowe wyróżniającym się uczniom z terenu gminy Ciężkowice w roku szkolnym 2019/20. Z uwagi na przepisy sanitarne zrezygnowano ze spotkania wszystkich laureatów w sali Urzędu gminy. Wręczanie nagród odbyło w poszczególnych szkołach w małych grupach.

Poniżej prezentujemy wykaz wszystkich 45 laureatów tegorocznej nagrody Burmistrza Gminy Ciężkowice oraz fotoreportaż.

  1. Szkoła Podstawowa w Bogoniowicach: Lena Włudyka i Magdalena Cygan z klasy V za zdobycie III miejsca w Wojewódzkim Konkursie „Małopolska Marzanna” pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego oraz Szymon Kamiński z klasy VIII – finalista Biblijnego Konkursu Tematycznego „Z Dobrą Nowiną przez Zycie”
  2. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Jastrzębi: Martyna Baran, Julia Brończyk, Weronika Gucwa, Anna Haraf, Magdalena Hołda, Wiktoria Hołda, Kamila Kras, Nadia Rąpała, Julia Słowik, Amelia Steczyńska – zdobyły V miejsce w finale wojewódzkim Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt – Igrzyska Dzieci 2019/2020
  3. Szkoła Podstawowa w Kąśnej Dolnej: Patrycja Szczepanik z klasy VIII za wysokie wyniki w nauce. Średnia ocen ze wszystkich przedmiotów obowiązkowych to 5,28.
  4. Szkoła Podstawowa w Siekierczynie: Miłosz Zarzycki z klasy VIII za wysokie wyniki w nauce. Średnia ocen ze wszystkich przedmiotów obowiązkowych to 5,33.Hubert Wiśniewski z klasy VIII za bardzo wysokie wyniki w nauce. Średnia ocen ze wszystkich przedmiotów obowiązkowych – 5,55. Anna Grzyb z klasy VIII za wysokie wyniki w nauce. Średnia ocen ze wszystkich przedmiotów obowiązkowych – 5,27.
  5. Szkoła Podstawowa w Zborowicach: Dawid Szymczyk z klasy IV za I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „III Konfrontacje Młodych Saksofonistów” w Gorlicach. Agata Gucwa z klasy VIII za wysokie wyniki w nauce. Średnia ocen ze wszystkich przedmiotów obowiązkowych – 5,39. Malwina Wilga z klasy VIII za wysokie wyniki w nauce. Średnia ocen ze wszystkich przedmiotów obowiązkowych – 5,28.
  6. Szkoła Podstawowa w Ciężkowicach: Sebastian Bryndal z klasy VIIIb za wysokie wyniki w nauce. Średnia ocen ze wszystkich przedmiotów obowiązkowych – 5,41. Zuzanna Gabor z klasy VIIIa za wysokie wyniki w nauce. Średnia ocen ze wszystkich przedmiotów obowiązkowych – 5,29. Mikołaj Zabawski z klasy VIIIa – to finalista Małopolskiego Konkursu Geograficznego. Maria Miłkowska z klasy VIb to finalistka Wojewódzkiego Biblijnego Konkursu Tematycznego „Z Dobrą Nowiną przez Życie” oraz za II miejsce w Międzypowiatowym Konkursie Wiedzy Historycznej „Rozwinąć skrzydła – pamiętając o przeszłości” i II miejsce w Międzypowiatowym III Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Religijnej „Bogu i Ojczyźnie w Łużnej. Klaudia Kachniarz z klasy VIIIb za III miejsce w Międzypowiatowym Konkursie Wiedzy Historycznej „Rozwinąć skrzydła – pamiętając o przeszłości”. Adam Zięcina z klasy VIIIb za III miejsce w Międzypowiatowym Konkursie Wiedzy Historycznej „Rozwinąć skrzydła – pamiętając o przeszłości”. Magdalena Dziuban z klasy Vc za II miejsce w Międzypowiatowym Konkursie plastycznym „Papież Polak – św. Jan Paweł II”. Joanna Truchan z klasy VIa za I miejsce w Międzypowiatowym Konkursie plastycznym „Papież Polak – św. Jan Paweł II”. Mariola Gaj z klasy VIc za III miejsce w Międzypowiatowym III Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Religijnej „Bogu i Ojczyźnie” w Łużnej oraz za II miejsce w VIII Powiatowym Konkursie kolęd i pastorałek niemieckojęzycznych. Szymon Dyl z klasy VIIIb za III miejsce w Międzypowiatowym III Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Religijnej „Bogu i Ojczyźnie” w Łużnej. Chór szkolny za II miejsce w Międzypowiatowym III Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Religijnej „Bogu i Ojczyźnie” w Łużnej. Kacper Dziuban, Igor Kotul, Kacper Kachniarz, Daniel Bawołek, Jakub Dziodzio, Mikołaj Śliwa, Hubert Żaba, Karol Król, Damian Ligęza, Patryk Szostek, Jakub Choczyński, Hubert Hołda, Tymoteusz Skowron, Szymon Dziuban za II miejsce w Rejonowych Igrzyskach Dzieci w Mini Koszykówce Chłopców.

Źródło: UM Ciężkowice 

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania


ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl