Nagrody dla podopiecznych Stowarzyszenia “Wszystkie dzieci nasze są” w XXI FESTIWALU “ŚPIEWAJ Z NAMI”

  24 listopada 2016
  Publikacja: Katarzyna Roman

  przechwytywanie

  W dniach 6- 8 listopada 2016 podopieczni ze Stowarzyszenia Wszystkie Dzieci Nasze Są uczestniczyli w XXI Ogólnopolskim Festiwalu Artystycznym dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „ Śpiewaj z nami” w Tarnowie.  Na scenie Tarnowskiego  Centrum Sztuki w Mościcach wystąpiło 190 uczestników z całej Polski, głównym celem festiwalu była integracja osób i dzieci niepełnosprawnych. Ogromna radość, świetna muzyka, śpiew, przyjacielska atmosfera  królowały na scenie i widowni.                                        

  Sylwia Niziołek z Szerzyn w czasie swojego występu, swoim anielskim głosem  zachwyciła i podbiła serca całej publiczności oraz jurorów. W kategorii solistów za utwór „ To co chciałbym Ci dać” zespołu PEKTUS, Sylwia  otrzymała nagrodę główną festiwalu  GRAND PRIX .
  Natomiast Marysia Witek z Tuchowa wykonała piosenkę „ Takiego Janicka” zespołu  TERAZ MY, jej występ  był wielką niespodzianką dla całej widowni . W kategorii  solistów Marysia otrzymała Wyróżnienie GRAND PRIX, oraz Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa.                                                                                      

  „ Nasza córka Marysia swoim występem na Festiwalu wzruszyła nas do granic wytrzymałości . Ona nam daje tyle szczęścia, miłości, że ciężko to opisać słowami”
                                                                                              Rodzice Marysi
  „Miałam zaszczyt uczestniczyć po raz pierwszy  w XXI Festiwalu, dzień ten będę pamiętać do końca życia, ponieważ mogłam zaśpiewać i oddać się całej publiczności, która po występie obdarowała mnie gromkimi brawami. Niespodziewanie jury oceniło mój występ najwyżej, byłam w szoku, gdyż nie spodziewałam się, że wybije się tak wysoko. Jestem bardzo szczęśliwa i wdzięczna rodzicom i Pani Basi że uwierzyła we mnie i zgłosiła  mnie do festiwalu”
                                              Sylwia Niziołek – Laureatka GRAND PRIX  XXI  FESTIWALU “ŚPIEWAJ Z NAMI”

  Serdecznie gratulujemy wszystkim wykonawcom, opiekunom , rodzicom ogromnych sukcesów i życzymy kolejnych chwil dla których warto żyć.

  Źródło: Barbara Duran

  POLUB NAS NA FACEBOOKU!
  SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
  REKLAMA

  KOMENTARZE, OPINIE*

  (*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

  ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

  REKLAMA
  Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
  Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl