Najsympatyczniejsza Klasa Pierwsza Ziemi Tarnowskiej pozdrawia Ciężkowice

05 czerwca 2017
Publikacja: REDAKCJA

Najsympatyczniejsza Klasa Pierwsza Ziemi Tarnowskiej ze Szkoły Podstawowej w Ciężkowicach 24 maja wykorzystała wygrany w plebiscycie Gazety Krakowskiej voucher i odwiedziła Energylandię- największy w Polsce rodzinny park rozrywki w Zatorze.

Było kolorowo, ciekawie i bardzo wesoło. Dzieci przeniosły się do krainy najwspanialszych bajek i skorzystały z licznych, stylizowanych atrakcji. Doskonale bawiły się na różnych karuzelach, kolejkach czy roller coasterach.  Jeździły m.in. auto zderzakami,  jeepami, konikami, wozami strażackimi, pływały łódkami, latały samolotami.  Równocześnie ćwiczyły refleks i spostrzegawczość, np. gasząc pożar czy strzelając z armatek wodnych. W razie potrzeby suszyły się w turbo suszarce, co sprawiło niemało radości. Niesamowitych przeżyć dostarczył wszystkim krótki seans w kinie 7D. Dzięki połączeniu i zsynchronizowaniu projekcji filmu trójwymiarowego z dźwiękiem przestrzennym oraz specjalnymi efektami foteli i sali, dzieci mogły przenieść się w fikcyjny świat i odczuć wszystkimi zmysłami podróż w wysokogórskiej kolejce.

To była wspaniała przygoda, która na długo zapadnie w pamięci. Dziękujemy raz jeszcze Wszystkim, którzy jesienią na nas głosowali. Dziękujemy także Panu Burmistrzowi za zapewnienie bezpłatnego transportu.

Autor: Joanna Roczniak

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl