Najsympatyczniejsza Klasa Pierwsza Ziemi Tarnowskiej pozdrawia Ciężkowice

  05 czerwca 2017
  Publikacja: REDAKCJA

  Najsympatyczniejsza Klasa Pierwsza Ziemi Tarnowskiej ze Szkoły Podstawowej w Ciężkowicach 24 maja wykorzystała wygrany w plebiscycie Gazety Krakowskiej voucher i odwiedziła Energylandię- największy w Polsce rodzinny park rozrywki w Zatorze.

  Było kolorowo, ciekawie i bardzo wesoło. Dzieci przeniosły się do krainy najwspanialszych bajek i skorzystały z licznych, stylizowanych atrakcji. Doskonale bawiły się na różnych karuzelach, kolejkach czy roller coasterach.  Jeździły m.in. auto zderzakami,  jeepami, konikami, wozami strażackimi, pływały łódkami, latały samolotami.  Równocześnie ćwiczyły refleks i spostrzegawczość, np. gasząc pożar czy strzelając z armatek wodnych. W razie potrzeby suszyły się w turbo suszarce, co sprawiło niemało radości. Niesamowitych przeżyć dostarczył wszystkim krótki seans w kinie 7D. Dzięki połączeniu i zsynchronizowaniu projekcji filmu trójwymiarowego z dźwiękiem przestrzennym oraz specjalnymi efektami foteli i sali, dzieci mogły przenieść się w fikcyjny świat i odczuć wszystkimi zmysłami podróż w wysokogórskiej kolejce.

  To była wspaniała przygoda, która na długo zapadnie w pamięci. Dziękujemy raz jeszcze Wszystkim, którzy jesienią na nas głosowali. Dziękujemy także Panu Burmistrzowi za zapewnienie bezpłatnego transportu.

  Autor: Joanna Roczniak

  POLUB NAS NA FACEBOOKU!
  SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
  REKLAMA

  KOMENTARZE, OPINIE*

  (*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

  ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

  REKLAMA
  Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
  Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl