Niepubliczne Przedszkole “Uśmiech Dziecka” – Przedszkolem na medal

  13 czerwca 2018
  Publikacja: Piotr Rutka

  Niepubliczne Przedszkole Uśmiech Dziecka wzięło udział w plebiscycie organizowanym przez “Gazetę Krakowską” i “Dziennik Polski” pt. „Przedszkole na medal”. Konkurs opierał się na oddawaniu głosów rodziców i sympatyków przedszkola na swoją placówkę. Dzięki licznym głosom Niepubliczne Przedszkole „Uśmiech Dziecka” zajęło I miejsce w powiecie tarnowskim i IV miejsce w rankingu wojewódzkim. W związku z wygraną w dniu 11 czerwca 2018 r. w przedszkolu gościł krakowski Teatr „Duet” z żywymi aktorami, który wystawił sztukę dla dzieci pt. „Przygody misia podróżnika”. Sztuka cieszyła się ogromnym zainteresowaniem ze strony dzieci. Pozwoliła przedszkolakom poznać tajniki prawdziwego spektaklu teatralnego oraz ukazała, że dobroć i pomoc okazywana drugiej osobie wraca do nas podwójnie. Aktorzy zachęcali dzieci do spędzania wolnego czasu na ciekawych zabawach ogólnorozwojowych, rezygnując ze zbyt długiego korzystania z urządzeń elektronicznych.

  WSZYSTKIM, KTÓRZY ODDALI CHOCIAŻ JEDEN GŁOS NA NASZE PRZEDSZKOLE SERDECZNIE DZIĘKUJEMY i cieszymy się, że zostaliśmy obdarowani takim dużym uznaniem!

  Kolejnym nietypowym wydarzeniem w życiu przedszkola o którym warto wspomnieć było pojawienie się zawodowych tancerzy z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca. Zaproszeni goście byli tym bardziej szczególną parą, iż w rankingach i konkursach zajmują pierwsze miejsca w dziesiątce najlepszych tancerzy w skali kraju. Tancerze wystąpili w oryginalnych strojach tanecznych i pokazali dzieciom różne techniki tańca. Przedszkolaki miały okazję zobaczyć profesjonalne tańce: walc angielski, walc wiedeński, tango, cha-cha, samba, jive, a ponadto zadać gościom nurtujące ich pytania odnośnie tego zawodu. Spotkanie zakończyło się próbą poznania podstawowych kroków wybranych tańców i wspólną fotografią z mistrzami tańca.

  Dyrekcja i Nauczyciele Niepublicznego Przedszkola “Uśmiech Dziecka”

  Źródło: Niepubliczne Przedszkole "Uśmiech Dziecka"

  POLUB NAS NA FACEBOOKU!
  SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
  REKLAMA

  KOMENTARZE, OPINIE*

  (*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

  ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

  REKLAMA
  Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
  Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl