O Bobowej na Zamku Królewskim w Warszawie

  25 sierpnia 2016
  Publikacja: Piotr Rutka

  DSC_9163

  Gmina Bobowa została nagrodzona w Ogólnopolskim Konkursie “Modernizacja Roku 2015” za realizację inwestycji pod nazwą “Modernizacja Gminnego Stadionu Sportowego“. “Modernizacja Roku” to jedyny taki plebiscyt w kraju. Jego celem jest odnotowanie najlepszych modernizacji, remontów, renowacji czy adaptacji w skali ogólnopolskiej. W konkursie tym nie ma miejsca na przypadek. Zgłoszone inwestycje są wnikliwie analizowane i wizytowane na miejscu przez niezależne Jury z Warszawy. W gronie osób oceniających znajduje się czołówka polskich profesorów i ekspertów związanych z branżą budowlaną. Komisarzem Konkursu jest Pan Roman Pikuła – Prezes Stowarzyszenia Ochrony Narodowego Dziedzictwa Materialnego.

  Ogólnopolski Konkurs “Modernizacja Roku” posiada wysoką rangę i uznanie w branży budowlanej nieprzerwanie od 20 lat. W tegorocznej edycji konkursu udział wzięło kilkaset realizacji z całej Polski, sklasyfikowanych w 13 kategoriach. Uroczysta gala finałowa odbyła się w wyjątkowym miejscu, cennym kulturowo i związanym z polskimi tradycjami, tj. w salach Zamku Królewskiego w Warszawie, w przepięknej oprawie artystycznej Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”. Wręczenia nagród i wyróżnień dokonali przedstawiciele ministerstw i organów administracji państwowej.

  Na Zamku Królewskim w Warszawie Gminę Bobowa reprezentował Burmistrz Bobowej Wacław Ligęza.

  Za modernizację Gminnego Stadionu Sportowego Gmina Bobowa uzyskała aż trzy laury, niezależnie od:  Kapituły Konkursu, Fundacji Wszechnicy Budowlanej oraz Ministra Sportu i Turystyki. Burmistrz Bobowej Wacław Ligęza tuż po odebraniu pamiątkowych dyplomów i nagród podziękował Mieszkańcom i Samorządowcom Gminy Bobowa za możliwość reprezentowania Ich w tak szczególnym miejscu jakim jest Zamek Królewski w Warszawie.

  Patronat nad konkursem obieli:

  • Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju
  • Ministerstwo Ochrony Środowiska
  • Pełnomocnik Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych
  • Główny Inspektor Nadzoru Budowlanego
  • Główny Inspektor Ochrony Środowiska
  POLUB NAS NA FACEBOOKU!
  SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
  REKLAMA

  KOMENTARZE, OPINIE*

  (*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

  ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

  REKLAMA
  Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
  Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl