Od 0-3 do 3-3. Ciężkowianka z pierwszym punktem w sezonie 2020/2021

07 września 2020
Publikacja: Dariusz Oleksowicz

Zespół KS Ciężkowianki Ciężkowice wywalczył pierwszy punkt w sezonie 2020/2021. Mecz z Dunajcem Zbylitowska Góra zakończył się remisem 3:3. Dla zespołu gospodarzy pierwszy punkt musi smakować wyjątkowo, gdyż po 62 minutach gry to goście mieli 3 gole przewagi i prowadzili 3:0. Później jednak do głosu doszli zawodnicy Ciężkowianki, którzy w ciągu 8 minut zdobyli 3 bramki, doprowadzając do remisu. Mecz był niesamowicie emocjonujący, w szczególności w ostatnich 25 minutach gry. Miejmy nadzieję, że ten remis i zdobyty pierwszy punkt w bieżącym sezonie będzie dobrym prognostykiem i od teraz zespół z Ciężkowic będzie regularnie zdobywał punkty.

Już w najbliższej, VIII Kolejce Klasy Okręgowej Tarnów, Ciężkowianka zmierzy się na wyjeździe z zespołem lidera, Dunajca Zakliczyn. Mecz odbędzie się w niedzielę 13 września o godzinie 16.00. Serdecznie zapraszamy. Relację z tego spotkania przeczytają Państwo w naszym serwisie.

5.09.2020 17.00 Ciężkowice

KS Ciężkowianka Ciężkowice – Dunajec Zbylitowska Góra 3-3 (0-1)

Gole: 0-1 Kacper Zacharek 14′ 0-2 Adrian Ptak 59′ 0-3 Patryk Maciosek 62′ 1-3 Krzysztof Żaba 68′ 2-3 Łukasz Uchwat 74′ 3-3 Krzysztof Żaba 76′ (k)

Żółte kartki: Krzysztof Haraf (Ciężkowianka Ciężkowice) 88′