Ostatnie dni w statystykach strażackich

08 maja 2020
Publikacja: 112

NIEDZIELA 3 MAJA

Po godzinie 17.00 Ochotnicza Straż Pożarna w Ciężkowicach została zadysponowana do zneutralizowania plamy substancji ropopochodnej od ulicy Krynickiej w kierunku ulicy 3 Maja oraz od ulicy Rynek do ulicy Tysiąclecia.

O tym zdarzeniu informowaliśmy w naszej zakładce #ALARMOWOhttp://pogorze24.pl/osp-ciezkowice-wyjezdza-do-plamy-oleju-na-drodze/148223/

PONIEDZIAŁEK 4 MAJA

Z nieustalonych przyczyn wybuchł pożar tui ogrodowych rosnących wzdłuż ogrodzenia prywatnej posesji na ulicy Nowej w Tuchowie. Po godzinie 16.30 do zdarzenia wyjechał zastęp z OSP KSRG Tuchów. Działania strażaków polegały na dogaszeniu i skontrolowaniu pogorzeliska, gdyż przed przyjazdem straży pożarnej właściciele oraz sąsiedzi przystąpili do gaszenia pożaru. Dzięki sprawnej i szybkiej reakcji skończyło się tylko na 9 spalonych tujach.

O tym zdarzeniu informowaliśmy w naszej zakładce #ALARMOWO http://pogorze24.pl/osp-tuchow-pozar-krzewow/148237/

ŚRODA 6 MAJA

Kilka zastępów straży pożarnej (OSP KSRG Siedliska, OSP KSRG Tuchów, OSP Burzyn, OSP Piotrkowice, OSP Karwodrza, JRG 1 Tarnów, JRG 2 Tarnów) neutralizowało kilkunastokilometrową plamę oleju na drodze wojewódzkiej numer 977 z Nowodworza do Burzyna oraz na drodze powiatowej w kierunku Burzyna.

O tym zdarzeniu informowaliśmy w naszej zakładce #ALARMOWOhttp://pogorze24.pl/strazacy-neutralizuja-plame-oleju/148265/

CZWARTEK 7 MAJA

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Lubczy. W działaniach brały udział zastępy straży pożarnej z OSP KSRG Ryglice, OSP Kowalowa oraz JRG 2 Tarnów (posterunek Siedliska), Pogotowie Ratunkowe, a także Policja.

Źródło: OSP KSRG Ciężkowice, OSP KSRG Tuchów, OSP KSRG Siedliska, OSP KSRG Ryglice

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania


ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl