Podpisano umowy na remont ulicy Słonecznej oraz wykonanie oznakowania i zjazdu w Parku Zdrojowym w Ciężkowicach

16 lutego 2021
Publikacja: REDAKCJA

12 lutego w budynku Urzędu Gminy Ciężkowice miało miejsce podpisanie umowy z Przedsiębiorstwem Drogowym EFEKTAR Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Tarnowie na „Wykonanie oznakowania pionowego i poziomego w Parku Zdrojowym w Ciężkowicach”.

Koszt inwestycji to 54 735,00 zł. Zadanie jest współfinansowane ze środków w ramach 11 Osi Priorytetowej Rewitalizacja przestrzeni regionalnej, Działania 11.2 Odnowa obszarów wiejskich w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Z kolei 15 lutego w budynku Urzędu Gminy Ciężkowice miało miejsce podpisanie umowy z Firmą ROAD SYSTEMS S.C. Jacek Niedojadło 33-156 Skrzyszów 15 na „Remont ulicy Słonecznej oraz budowa zjazdu na dz. nr 997 w Parku Zdrojowym w Ciężkowicach”.

Koszt inwestycji to 140 000,00 zł. Zadanie jest współfinansowane ze środków w ramach 11 Osi Priorytetowej Rewitalizacja przestrzeni regionalnej, Działania 11.2 Odnowa obszarów wiejskich w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Przypomnijmy, że początkiem lutego br. zakończono budowę podstawowej części Parku Zdrojowego. Obiekt musi zostać jeszcze odebrany. Jego oficjalne otwarcie ma nastąpić późną wiosną. 

Źródło: UG Ciężkowice

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania


ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl