Podziękowania Burmistrza Gminy Ciężkowice

07 maja 2018
Publikacja: Paweł Hołda

Szanowni Państwo,

serdeczne słowa podziękowania kieruję do wszystkich uczestników uroczystości odsłonięcia i poświecenia pomnika Ignacego Jana Paderewskiego w Ciężkowicach, która miała miejsce 3 maja 2018 r. Szczególne wyrazy wdzięczności składam tym z Państwa, także młodzieży i dzieciom, którzy swoim zaangażowaniem przyczynili się do jej uświetnienia. Mam nadzieję, że atmosfera tego dnia na długo pozostanie w naszej pamięci.

W imieniu społeczności oraz władz samorządowych gminy Ciężkowice mam zaszczyt podziękować osobom i instytucjom, które udzieliły wsparcia finansowego oraz pomocy organizacyjnej przy realizacji budowy pomnika pn. „Ławeczka Paderewskiego”. Dzięki zrozumieniu i pomocy wszystkich, dla których postać Premiera II Rzeczypospolitej, jednego z „Ojców Niepodległości” jest równie ważna, jak dla nas, realizacja projektu stała się możliwa. Tym samym doniosła, setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości, którą obchodzimy w roku obecnym, została upamiętniona godnym przedsięwzięciem, pozostawiającym trwały ślad dla kolejnych pokoleń.

Życzliwość i zrozumienie donatorów pomnika są wyrazem wielkiej szlachetności i umacniają nas w przekonaniu, że pielęgnowanie historii naszego kraju oraz pamięci o ludziach, którzy ją tworzyli jest naszą powinnością wobec kolejnych pokoleń.

Niech ten pomnik, który stanął na ciężkowickim rynku będzie symbolem wszystkich, dla których niepodległość Polski była i jest celem nadrzędnym.

Lista darczyńców, partnerów budowy pomnika Ignacego jana Paderewskiego pn. „Ławeczka Paderewskiego” w Ciężkowicach. (proszę kliknąć)

W dalszym ciągu można dołączyć do grona donatorów budowy pomnika, poprzez dokonanie wpłaty w dowolnej wysokości w kasie Urzędu Gminy Ciężkowice lub na konto Gminy Ciężkowice: Krakowski Bank Spółdzielczy O. Ciężkowice nr 73 8591 0007 0290 0000 2118 0032, z dopiskiem w tytule przelewu „DAROWIZNA – POMNIK”.

Źródło: UG Ciężkowice

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

REKLAMA

Origum
HITPOL
Mechanika Pojazdowa u Jacka
AUTO-SOPALA
MSERWIS v2

ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl