KWW Wspólny Powiat

  Podziękowanie za pomoc w organizacji uroczystości nadania imienia Szkole Podstawowej w Ciężkowicach

  02 grudnia 2017
  Publikacja: Piotr Rutka

  Na prośbę dyrekcji Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Ciężkowicach publikujemy podziękowanie dla osób i instytucji zaangażowanych w organizację uroczystości nadania imienia placówce.

  23 listopada 2017r. byliśmy świadkami doniosłej uroczystości nadania imienia Św. Jana Pawła II Szkole Podstawowej w Ciężkowicach. W tym dniu został również poświęcony  sztandar z  wizerunkiem św. Patrona oraz pamiątkowa tablica upamiętniająca to historyczne wydarzenie. Zorganizowanie uroczystości było dużym przedsięwzięciem wymagającym zaangażowania bardzo wielu osób i instytucji.

  Dziękujemy za przychylność Kurii Biskupiej w Tarnowie, Parafii Ciężkowice, organowi nadzorującemu – Kuratorium Oświaty w Krakowie (reprezentowanemu przez st. wizytatora Ryszarda Ostrowskiego), Burmistrzowi Gminy Ciężkowice Panu Zbigniewowi Jurkiewiczowi i Radzie Miejskiej w Ciężkowicach z przewodniczącym Zdzisławem Szczerbą na czele.

  Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tej podniosłej uroczystości. Dziękujemy całemu Gronu Pedagogicznemu, Rodzicom, Uczniom, którzy swoją pracą i poświęceniem przyczynili się do jej uświetnienia.

  Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem osób i instytucji, które finansowo wsparły nasze działania.

  Jesteśmy wdzięczni Dziekanowi- ks. Janowi Zającowi, Proboszczowi Parafii Ciężkowice za udostępnienie Sanktuarium Pana Jezusa Miłosiernego na główne uroczystości związane z przyjęciem przez szkołę im. Św. Jana Pawła II. Czujemy się zaszczyceni, że uroczystość ta mogła odbyć się w tak wyjątkowym miejscu.

  Dziękujemy Wszystkim Uczestnikom uroczystości za udział i dzielenie z całą społecznością szkolną tych ważnych i niepowtarzalnych chwil, które wpiszą się do historii ciężkowickiej społeczności i zapewne wyznaczą kierunek działań wychowawczych naszej szkoły na kolejne lata.

  Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Ciężkowicach

   

  Obszerna relacja z tego historycznego wydarzenia dostępna jest pod adresem:

  Uroczystość nadania imienia Św. Jana Pawła II Szkole Podstawowej w Ciężkowicach

  Źródło: SP Ciężkowice

  POLUB NAS NA FACEBOOKU!
  SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
  REKLAMA

  KOMENTARZE, OPINIE*

  (*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

  ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

  REKLAMA
  Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
  Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl