Pół miliona złotych dla Przedszkola w Jastrzębi

22 października 2019
Publikacja: REDAKCJA

Dobra informacja dotarła do Ciężkowic po rozstrzygnięciu konkursu, w którym Zarząd Województwa Małopolskiego w dniu 8 października 2019 roku Uchwałą nr 1811/2019 przyjął listę projektów objętych dofinansowaniem w ramach poddziałania WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE – SPR w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

Wniosek pn. „DZIECIAKI NA START! – Zwiększenie liczby miejsc edukacji przedszkolnej oraz rozszerzenie oferty dodatkowej w Ośrodku Wychowania Przedszkolnego w Jastrzębi” złożony przez Gminę Ciężkowice otrzymał dofinansowanie w kwocie 463 375,42 zł!!!

Realizacja projektu to pozwoli zakup niezbędnego wyposażenia przedszkola w pomoce dydaktyczne, zabawki, sprzęt elektroniczny (tablety, tablice interaktywne, kserokopiarki, telewizor, sprzęt nagłaśniający) organizację licznych dodatkowych zajęć rozwijających, wyrównawczych, kompensacyjnych jak również zakup wyposażenia przedszkola (szatni, stołówki, mebli, sprzęt AGD, itp.), pomocy dydaktycznych do zajęć edukacyjnych i badawczych. Dodatkowo wychowawcy w ramach projektu będą podnosić swoje kompetencje zawodowe uczestnicząc w różnego rodzaju studiach podyplomowych.

W ramach projektu zaplanowano dodatkowo przeprowadzenie prac adaptacyjnych w budynku Szkoły Podstawowej w Jastrzębi na potrzeby przedszkola, by w końcowym efekcie przenieść  lokalizację przedszkola do budynku szkoły.

Całkowitą wartość projektu stanowi kwota 554 941,78 zł, a realizację zaplanowano w okresie dwóch lat do 2021 roku.

Źródło: UG Ciężkowice

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania


ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl